Kim Kimdir

Kırmızı Oda Rıza Kimdir? Selvi’nin Kocası

Kırmızı Oda Rıza kimdir, TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Selvi’nin kocası Rıza rolüyle ekranlara gelen oyuncu bakın kim çıktı!

Reytinglerde aldığı pay ile herkesin dikkatini çeken TV8 dizisi Kırmızı Oda’da Selvi’nin kocası dikkat çekti. İki yıl evvel vefat eden Selvi’nin kocası yıllar evvel eşini kaybetmiş köye gelip 15 yaşındaki Selvi ile evlenmiştir.kirmizi oda riza resmi

15 yaşında girdiği evden bir daha hiç çıkmamış olan Selvi, annesinin babasına şiddete maruz kalmış. İki çocuklu, 50 yaşında bir adam olan Rıza, hizmetçi almak yerine Selvi ile evlenmek istemiştir. Selvi için hayatının zor günleri daha da zorlaşmıştır.

Kırmızı Oda Rıza Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Serhat Nalbantoğlu Kırmızı Oda Rıza rolüyle ekranlara gelmektedir. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi “Savaşçı” dizisinde rol alan oyuncu Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer almaktadır.serhat nalbantoglu resmi

Babasının zulmünden kurtulmak için Selvi’nin evlendiği Rıza rolüyle dikkat çeken oyuncu, 7 Mart 1959 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelmiştir.

Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda müdür olarak çalışmıştır.

Pek çok tiyatro oyununda rol almış olan oyuncu, yönetmenlik de yapmıştır. “Karate Can”, “Gökten Üç Elma Düştü”, “Erkekler Ağlamaz”, “Yalan Dünya”, “Hürrem Sultan”, “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi”, “Arka Sokaklar” gibi yapımlarda rol almıştır.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu