Kim Kimdir

Kırmızı Oda Sadık Kimdir? Boncuk’un Eşi

Kırmızı Oda Sadık kimdir, Kırmızı Oda Sadık gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Kırmızı Oda dizisine bu akşam yeni bir karakter damga vurdu: Boncuk. Boncuk’un eşi olan Sadık da dikkat çeken bir diğer karakter oldu Boncuk’un hikayesinde. kirmizi oda sadik resmi

Almanya’ya çalışmak için giden Sadık, eşi ile huzurlu olmanın derdindedir. Ancak eşi Boncuk yalnızlıktan öylesine bunalmıştır ki etrafında erenler var zannetmektedir. Boncuk’un bu haline üzülen Sadık, eşini de alıp Doktor Hanımın yanına gider.

Kırmızı Oda Sadık Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Onur Bilge Kırmızı Oda Sadık rolüne hayat vermektedir. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Gülperi” dizisinde Ejder karakterine hayat vermiş olan oyuncu Kırmızı Oda dizisiyle yeniden ekranlardadır.Onur Bilge Resmi

Şubat 1983 yılında Tunceli ilimizde hayata gözlerini açan Onur Bilge kova burcudur. İlköğretimini Tunceli ilinde tamamlayan Onur Tıp fakültesini kazansa da okumamıştır. Bir sonraki yıl mühendislik fakültesine girmiş ve burada tiyatroya karşı ilgisi olduğunu fark eder ve bu sektöre daha üniversite iken ilk adımını atar.

İlk kez kamera karşısına 2005 yılında “Kırık Kanatlar” adlı dizi ile bu sektöre girdi. 8 yıl aradan sonra “Eksik Sayfalar” adlı sinema filmi ile yeniden başlangıç yapan Onur Bilge İncir Reçeli 2 de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış, yıldızının parlaması ise 2015 yılında ekrana gelen “Gamsız Hayat” adlı dizide Raşit olu ile tanınan bir oyuncu haline gelmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu