Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Salih Kimdir? Loto Talihlisi

Kırmızı Oda Salih kimdir, Doktor Hanımla görüşmek için ısrar eden Salih karakterine hangi oyuncu hayat vermekte, işte Kırmızı Oda Salih hakkında merak edilenler!

OGM Pictures yapımı başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı Tv 8 dizisi Kırmızı Oda dizisinde Salih, Karadenizli. Kliniğin olduğu sokaktaki büfede çalışıyor. İki yıl önce gelmiş İstanbul’a. Uykusuz halleriyle dikkat çeken Salih, ne yemek yemiş ne uyumuş.

Doktor Hanım ne derdin var deyince Salih ben şok oldum, heyecandan uyuyamıyorum der. Geldiğine pişman olacağı anda Lotodan para çıkmış olduğunu öğrendiğini öğrendiği andan itibaren de yemek yiyemediğini, uyuyamadığını söyler.kirmizi oda salih resmi

Kimseye bu haberi söylememiş, bu şok dolayısıyla kendinde olmadığını söylüyor ve Doktor Hanım’dan şoktan çıkmak için ne yapması gerektiğini öğreniyor.

Kırmızı Oda Salih Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Canberk Gültekin Kırmızı Oda Salih rolüyle TV 8 ekranlarında. Kırmızı Oda Salih rolüyle dikkat çeken oyuncu daha önce “Fi” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Doğru Görgün karakterine hayat vermiştir. canberk gultekin resmi

16 Mart 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Anvart Tiyatro ekibinde çalışmaktadır. Yer aldığı tiyatro oyunlarında adından söz ettiren oyuncu “Bir Yaz Gecesi” oyunuyla seyirciden tam not almayı başarmıştır.

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Canberk Gültekin oyunculuğu ile tam not aldı.

Canberk Gültekin Dizileri (Kırmızı Oda Salih)

  • Kırmızı Oda (Salih) – 2020
  • Fi (Doğru Görgün) – 2017 / 2018

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu