Kim Kimdir

Kırmızı Oda Selvi’nin Gençliği Bakın Kim!

Kırmızı Oda Selvi’nin Gençliği seyircinin merak ettikleri arasına girdi. Güzelliği ve oyunculuğu ile dikkat çeken oyuncu bakın kim çıktı! İşte Kırmızı Oda Selvi’nin Gençliğini canlandıran oyuncu hakkında detaylar!

TV 8 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Kırmızı Oda dizisinde Selvi’nin hikayesi herkesi duygulandırdı. Çocuk gelin dramını konu alan Selvi’nin hikayesinde flashback sahneleri de oldukça etkili.

Flashback sahnelerinde henüz 15 inde güzeller güzeli bir kız olan Selvi, babasının şiddetinden bunalmış bir genç kızdır. Annesi evlenirsen kurtulursun diyerek onun babasından bile yaşlı adamla evlenmesine razı olmuştur.kirmizi oda selvinin gencligi resmi

Selvi baba ocağında bir eşya gibi başlık parası karşılığında Rıza Bey ile evlenmiştir. Baba ocağında bulamadığı mutluluğu evlendiğinde bulacağını umut edip eşinin yaşlı olmasına ses etmeyen Selvi için zor günler de başlamıştır.

Eşi Selvi’nin dışarı çıkmasına asla müsaade etmemiş, gözünün üstünde kaşın var deyip Selvi’ye eziyet etmiştir. Selvi baba ocağını bile arar olmuştur.

Kırmızı Oda Selvi’nin Gençliği Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Doğa Naz Şahin Kırmızı Oda Selvi’nin Gençliğini canlandıran güzel oyuncudur. Hande Aytar Ajans oyuncusu olan Şahin’in ilk rol aldığı dizi Kırmızı Oda dizisidir.doga naz sahin resmi

18 Şubat 2002 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, 173 cm boyunda ve 65 kg ağırlığındadır.İngilizce ve İspanyolca konuşabilen yetenekli oyuncu, voleybol ve jazz konusunda da kendini yetiştirmiştir. Gitar ve Çello çalabilen Doğa Naz Şahin’in sevgilisi vardır.

Doğa Naz Şahin Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Selvi’nin Gençliği)

  • Kırmızı Oda (Genç Selvi) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu