Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Sema Kimdir? Deniz’in Eşi

Kırmızı Oda Sema kimdir, Deniz’in eşine hayat veren güzel oyuncu kimdir, kaç yaşında, oyuncu hakkında merak edilen tüm detaylar sizlerle!

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği Tv 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda dizisinde Deniz’in özel hayatıyla ilgili anların paylaşıldığı bir bölüm bizleri bekliyor. Kırmızı Oda dizisinde Doktor Deniz bir çocuğu olsun çok istiyor.kirmizi oda sema kimdir resmi

Eşiyle de bu konuda sıkıntılar yaşıyor. “Sadece çocuğumuz olsun istedim başka ne yaptım?” diye veryansın ediyor Doktor Deniz. Deniz’in eşi ise gözyaşları içinde çünkü tüp bebek tedavisi sonucunda bebek sahibi olamamışlar. Evlatları olmadığı için Sema hep kendini suçlamış. Daha sonra evlat edinmeye karar vermişler.

Kırmızı Oda Sema Gerçek Adı Yaşı Dizileri Filmleri

Nur Erkul Kırmızı Oda Sema rolüyle ekranlara gelmektedir. 17 Nisan 1985 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen güzel oyuncu Berk Özyiğit ile evlidi.r 170 cm boyunda, 54 kg ağırlığında olan oyuncu Müjdat gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. nur erkul resmi

Abdullah Bulut Management oyuncusu olan Nur Erkul, 2009 yılında “Kasaba” adlı yapımla ilk kez kamera karşısına geçmiştir. “Bir Yusuf Masalı” dizisinde Züleyha rolüyle dikkat çeken oyuncu “Ali Ayşe’yi Seviyor” dizisinde rol almıştır.

“Acil servis” dizinde Zeynep rolüne hayat vermiş olan oyuncu Kırmızı Oda dizisinde Burak Sevinç’in canlandırdığı Doktor Deniz karakterinin eşine hayat vermektedir.

Nur Erkul Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Sema)

  • Kırmızı Oda (Sema) – 2020
  • Bir Yalnızlık Şarkısı (Damla) – 2020
  • Çalgı Çengi İkimiz (Naz) – 2017
  • Bir Yusuf Masalı (Züleyha) – 2013
  • Kılıç Günü (Cansu Kızıltan) – 2010
  • Kasaba – 2009

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu