Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Sibel Kimdir? Ahmet’in İkinci Eşi

Kırmızı Oda Sibel kimdir? Cuma gününü sevilen dizisi Kırmızı Oda dizisinde bu hafta Ahmet’in hikayesi çok konuşuldu. Aldatılan bir kadın, pişman olan bir erkek ve yeni eş üçgeninde duygusal anların yaşandığı dizide Sibel karakteri dikkat çekti. Peki Kırmızı Oda Sibel kimdir?

TV8 dizisi Kırmızı Oda’da Sibel, Ahmet’in yeni eşidir. Ahmet’ten 15 yaş küçük olan Sibel ne zaman zorda kalsa soluğu Ahmet’in yanında almıştır. “Sen olmasan ne yapardım” sözünü annesinden sonra söyleyen ilk kadın Sibel olmuştur.kirmizi oda sibel resmi

Sibel’in yanında olmaya alışan Ahmet, eşi Ceyda ile ayrılıp Sibel ile evlenmiştir. Ancak o ilk büyü evlendiğinde bozulmuştur. Ahmet, ilk eşi hayranlıkla anlattığı Ceyda’ya dönmeye karar vermiştir.

Kırmızı Oda Sibel Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Defne Bölükbaşıoğlu Kırmızı Oda dizisinde Sibel karakterine hayat vermektedir. Güzel oyuncu 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Poro Menajerlik oyuncusudur.defne bolukbasioglu resmi

Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu 2018 yılında “Kanlı Girdap” adlı sinema filminde Sibel rolüyle tam not almıştır.

“Bu İşte Bir Yalnızlık Var” ile ekran karşısına geçen Defne Bölükbaşıoğlu Kırmızı Oda Sibel rolüyle de büyük beğeni aldı.

Defne Bölükbaşıoğlu Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Sibel)

  • Kırmızı Oda (Sibel) – 2020
  • Paracosm (Lale) – 2019
  • Kanlı Girdap (Sibel) – 2018
  • Foe (Anna) – 2016
  • Bu İşte Bir Yalnızlık Var (Aylin) – 2013

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu