Fragman

Kırmızı Oda Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Kırmızı Oda Tanıtım Fragmanı kısa süre içinde binlerce kişi tarafında izlenmesi dikkatleri bir anda Kırmızı Oda dizisine çevrildi. İşte Kırmızı Oda Tanıtım Fragmanı:

Acun Ilıcalı tarafında Survivor Finalinde yeni dizi projesinden bahsetti. Ancak bir çok kişi dizide ne anlatılacağını çok fazla anlayamadı. Kısa kısa hikayelerden oluşan bir dizi mi olacak? Yoksa bir ruh doktorun karşılaştığı sorunlarını mı konu alacak? Bir çok kişi hala bu sorunun cevabını tam olarka bilmediği için tanıtım fragmanı bizleri bu sorular konunda ciddi olarak aydınlattı.

Kırmızı Oda Oyuncuları tam kadro ve karakterlerini görmek için tıklayınız.

Kırmızı Oda konusu: baktığımızda kimisi eşi ile kavga edip sıkıntı yaşamış bir kadını kimisi ailesinde yeterince sevgi görmemiş ve sıkıntıya düşmüş birisini kimisi uzaylılarla iletişim kurduğunu zannedip sıkıntıya düşmüş birinin hikayesini konu alacak.

Kırmızı Oda Tanıtım Fragmanı görseli
Kırmızı Oda Tanıtım Fragmanı görseli

Her bölüm farklı olayları konu alacak. Oyuncular ise az bilinen oyunculardan seçilecek. Ancak ruh ve sinir hastalıkları uzmanı doktor karakterini Binnur kaya canlandıracak.

Her bölüm 70 dakika olmasını beklediğimiz dizi tıpkı bir zamanlar Kanal D ekranlarında yayınlanan kanıt dizisi gibi her bölümde farklı olaylar işlenecek. Bu sayede seyirci de sıkılmadan izlenmesi planlanıyor.

Eylül ayında ilk bölümü ile seyirci karşısında çıkmasını beklediğimiz dizi beklenenden daha erken yayına girme ihtimali var. Acun Ilıcalı Ağustos ayında ilk bölümünü yayına sürmek niyetinde. Zira Eylül ayında sezon dizileri arasında kaybolmasını istemediği için kolları şimdiden sıvadı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu