Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Tuna Kimdir? Sekreter

Kırmızı Oda Tuna kimdir, TV 8 Kırmızı Oda Tuna gerçek adı ne, hangi dizide oynadı, Kırmızı Oda Tuna hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği TV 8 ekranlarının yeni dizisinde Tuna, Doktor Hanım’ın kiliniğinde sekreter olarak çalışmaktadır. Telaşlı bir mizaca sahip olan Tuna, gelen hastalarla ilgilenen kişidir.

Kırmızı Oda Tuna Gerçek Adı Dizileri

Gülçin Kültür Şahin Kırmızı Oda Tuna rolüyle ekranlara gelmektedir. Kırıkkale doğumlu olan oyuncu Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü mezunudur.kirmizi oda tuna resmi

Son olarak “Gülperi” dizisinde Kader rolüne hayat veren oyuncu, “Kelebekler” adlı sinema filmindeki oyunculuğu ile de adından söz ettirmiştir. Oyuncu bu filmdeki performansı ile Ankara Film Festivali’nde en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü aldı.gulcin kultur sahin resmi

“Sibel” adlı sinema filminde rol almış olan oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliğinden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerine eğitim almaya karar vermiş ve Bilkent Üniversitesinden mezun olmuştur.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği üzerine master yapan oyuncu Bilkentte oyunculuk üzerine doktorasını tamamlamıştır. ODTÜ’de araştırma görevlisi olarak bir süre çalışan oyuncu Bilkent Çocuk Tiyatrosunda eğitmen olarak çalışmıştır. 

Gülçin Kültür Şahin Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Tuna)

  • Kırmızı Oda (Tuna) – 2020
  • 7. Koğuştaki Mucize (Hatice) – 2019
  • Kelebekler (Hatice) – 2018
  • Sibel (Feride) – 2018
  • Gülperi (Kader) – 2018 / 2019

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu