Oyuncu Kadrosu

Kırmızı Oda Vahit Kimdir [Zafer’in Babası Vahit]

Kırmızı Oda Zafer’in babası Vahit karakter 2 Nisan cuma günü TV8 ekranlarında gelen 31 bölümde dahil olmuştur. Bu yazımızda Kırmızı Oda Vahit karakteri ve bu karaktere hayat veren oyuncunun bilgisini bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz bölümde Zafer ve Nihan’ın hikayesine ufaktan giriş yapılmıştı. Nihan bilinmeyen bir hastalığı sebebi ile devamlı bayıldığı için Zafer sonunda doktor hanıma getirip psikolojik sorunu olup olmadığını öğrenmek için getirmişti. Doktor hanımda Kırmızı Oda Nihan dışlında Zafer’i de dinlemek istemiş, zafer de çok faza bilgi vermemek için elinden geleni yapmıştı. Hatta seansı yarıda kesip daha sonra konuşmak istediğini beyan etmişti.

Kırmızı Oda Zafer karakteri ve bu karaktere hayta veren oyuncu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kırmızı Oda dizisi Vahit Karahanoğlu
Kırmızı Oda Dizisi Vahit – Zafer’in babası

Doktor hanım bu hafta Nihan ile Zafer’in hikayesini derinlemesine anlatacak. İlk olarak Nihan’ın hasta ve psikolojik tedaviye ihtiyaç duyulduğu gibi gözükse de asıl mesele Nihan’ın kocasında. Kırmızı Oda Zafer karakterinin geçmişine bu bölümde inilecek. Doktor hanım sonunda lafı evirip çevirip Zafer’in babasına getirecek. Zafer’in sıkıntısının asıl temeli babasının otoriter ve baskı biri kişi olmasının yanında mükemmeliyetçi biri olduğu için hayatının özgürce yaşamamıştır. Gerek Nihan’ın gerekse Zafer’in psikolojik sıkıntılarının temelinde Zafer’in babası Vahit vardır.

Kırmızı Oda Nihal karakteri ve bu karaktere hayat veren oyuncunu gerçek adı için tıklayınız.

Doktor hanım sordukça zafer de babasının yaptıklarını her ne kadar isteme de bir bir anlatacak. Zafer anlattıkça doktor hanımda Zafer’in aslında Nihal ile neden evlendiğini merak edip şöyle diyecek.

“Size çok açık bir sor sorabilir miyim? Nihal hanımla gerçekten neden evlendiniz?”

Kırmızı Oda Doktor Hanım

Zafer’in geçmişine indikçe babasının onun üzerinde ne kadar baskısı olduğunu anlayan doktor ilerleyen bölümde Kırmızı Oda Vahit olarka Zafer’in babasının da dinlemek isteyecek. Zafer babasının gelmek istemeyeceğini söylese de hikayenin sonunda Kırmızı Oda dizisi Vahit karakteri de doktor hanımın dinlediği kişilerden biri olacak.

Kırmızı Oda Vahit (Zafer’in Babası Vahit) Gerçek Adı

2 Nisan 2021 tarihinde Kırmızı Oda Zafer’in babası Vahit karakteri ile dizinin oyuncuları arasında dahil olan başarılı oyuncunun gerçek adı Uğur Yücel’idir.

Uğur Yücel Kırmızı Oda Vahit Karakteri
Kırmızı Oda Vahit – Uğur Yücel Resmi

Ocak 1957 yılında Kars ilin de dünyaya gelmiştir. Oyuncu oyunculuk üzerine “İstanbul Belediye Konservatuvarında” da eğitim almıştır. Sadece oyuncu değil aynı zamanda yapımcı, senarist, yönetmen, müzik ekibi, kurgu gibi dizi ve film sektöründe bir çok dalda görev yapmıştır.

İlk defa kamera karşısına ise 1984 yılında yayınlanan “Parkta Bir Sonbahar Günüydü” adlı dizide “Engin” rolü ile adım attığı dizi sektöründen sonra 1985 yılında “Aşık Oldum” adlı sinema filminde “Ercan” karakterini başarı ile canlandırmıştır. En son Yüzleme dizisinde Fikret karakterine hayat veren Uğur Yücel’in yer aldığı dizileri alt kısımda sizleri bekliyor.

Uğur Yücel’in Dizileri (Kırmızı Oda Zafer’in Babası)

1994 – Aziz Ahmet
2001 – Karanlıkta Koşanlar
2003 – Alacakaranlık (Tahir Kemal Bozoğlu)
2006 – Hırsız Polis (Aksak)
2008 – Canım Ailem (Samim Altın)
2013 – Aramızda Kalsın (Bahattin Celepoğlu)
2016 – Familya (Yaşar Beyoğlu)
2017 – İçerde (Kudret Sönmez)
2018 – Nefes Nefese – Ayaz Kıran (Atmaca)
2018 – Muhteşem İkili – Sadri (konuk oyuncu)
2019 – Yüzleşme (Fikret Kalenderoğlu)
2021 – Fatma
2021 – Kırmızı Oda Vahit Karahanoğlu)

Kırmızı Oda Vahit (Fikret’in babası) karakterini canlandıran Uğur Yücel Üç bölüm dizide bölüm oyuncusu olarak oynaması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu