Kim Kimdir

Kırmızı Oda Yavuz Kimdir? Kumru’nun Sevgilisi


Kırmızı Oda Yavuz kimdir, Kumru’nun evlenmek için kaçtığı Yavuz karakterine hayat veren oyuncu kim, Kırmızı Oda Yavuz gerçek adı bilgileri yazımızda sizlerle!

Kırmızı Oda Yavuz Kim?

OGM Pictures imzalı Kırmızı Oda dizisinde Kumru’nun hikayesi bu akşam daha da netleşmeye başladı. Kumru’nun ilk aşkı olan Yavuz İstanbul’a kaçmayı teklif eder Kumru’ya. Kumru birikmiş altınlarını da alıp Yavuz ile İstanbul’a kaçar.

Dayıoğlu Metin’in evine sığınırlar. Metin’in Kumru’ya bakışlarını fark edemeyen Yavuz, Kumru’yu yalnız bırakıp iş arama bahanesiyle sürekli evde onları yalnız bırakır. Kumru’nun altınlarını alıp kumar oynayan Yavuz, Kumru’nun bir an önce ayrı eve çıkma isteğinin arkasındaki nedeni anlamaz.kirmizi oda yavuz resmi 2

Sonunda Metin Kumru’ya saldırırken onu kurtarır ve o evden ayrılırlar. Kumru tam kurtuldum derken Yavuz bu defa onu bir adamla yalnız bırakır, Kumru Yavuz’un onu satmak için getirdiğinden bihaber mutlu olsa da sonu kötü bitiyor hikayelerinin.

Kırmızı Oda Yavuz Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Bora Koçak Kırmızı Oda dizisinde Yavuz karakterine hayat vermektedir. “Sakarya Fırat” dizisinde Muharrem karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Kırmızı Oda dizisinde Yavuz rolüyle konuk olmaktadır. bora kocak resmi

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü mezunu olan oyuncu, İngiltere’de The Arts Institute’da tiyatro eğitimi almıştır.

“Kaçak” ve “Merhamet” dizilerinde rol alan oyuncu, “Uzun Hikaye” filminde Kara Turan karakterine hayat vermiştir. “Altınsoylar” dizisinde Hamit karakterine hayat veren oyuncu son olarak “Muhteşem İkili” dizisinde rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu