Kim Kimdir

Kırmızı Oda Zafer’in Hikayesi Ne? Nihal ile Nasıl Evlendi

Kırmızı Oda Zafer’in Hikayesi gelecek hafta en çok izleyenlerin en çok merak ettiği olayların başında yer alacak. Gelecek hafta yeni bir karakter olarak diziye dahil olan Kırmızı Oda Zafer karakteri ile Nihal arasında yaşanan olayları mercek altına alacak doktor hanım.

Dizinin ilk dakikalarında daha doğrusu 30 bölümün ilk dakikalarında Zafer bey arabasında seyahat ederken, Nihal de lüks evinin bahçesinde çiçeklerle ilgilenir. Zafer akşam gelemeyeceğini eşi Nihal’e haber vermek için eşi Nihal’i arar. Lakin Nihal bahçede çiçeklerle uğraştığı için telefonu evin hizmetçisi getirir.

Kırmızı Oda dizisi Zafer'in Hikayesi Resmi

Zafer eşi Nihal’e önce telefonu yanında taşımadığı için kızar. Daha sonra akşam yatırımcılarla yemekli toplantısı olduğunu ve yemeğe gelemeyeceğini söyleyince Nihal “Dün de gelmedin akşam yemeğine” diyerek tepki gösterdikten hemen sonra Nihal başı dönmeye başlar ve olduğu yere bayılır.

=> Kırmızı Oda Nihal’in Hikayesi ve geçmişi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zafer telefonun diğer ucunda defalarca “Nihal! Nihal!” dese de Nihal bayıldığı için cevap veremez. Böylelikle Kırmızı Oda dizisinde Zafer ile Nihal’in hikayesi başlamış olacak. Şimdi Kırmızı Oda Zafer’in Hikayesi Ne? Zafer neden Nihan ile evlendi? Sorusunun cevabı yazının devamında açıklanmıştır.

=> Kırmızı Oda Nihal (Zafer’in Eşi) kim, hangi oyuncu canlandıracağını öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Kırmızı Oda Zafer’in Hikayesi

Kırmızı Oda dizisinin 30 bölümünde Zafer ile Nihal’in hikayesi gelecek. İşte hikâyenin detayları; Zafer ile Nihal aynı anda doktor hanımdan randevu alırlar. Doktor hanım her ikisini de dinler. Asıl mesele Nihal’in sık sık ve sebebi bilinmeyen bayılma hastalığıdır.

Doktor hanım ilk olarak Nihal ile görüşme yapar. Nihal eşinin dikkatini çekmek için sık sık bayıldığını doktordan saklar. Lakin doktor hanım Nihal’in kimi zaman bilerek kimi zamanda psikolojik olarak bayıldığını kısa süre içinde anlayacak.

Kırmızı Oda Zafer'in Hikayesi Resmi

Kırmızı Oda Zafer’in Hikayesi ; Zafer lise eğitimini aldıktan son üniversite eğitimi almak için Almanya’ya gider. Beş yıl Almanya da eğitim görür. Almanya da gönlünü güzel bir bayana kaptırır. Almanya’da ki kız arkadaşı da Zafer’i çok sevmiştir.

Zafer Türkye’ye dönüp babasına Alman bir kıza aşık olduğunu ve evlenmek istediğini söyler. Lakin Zafer’in babası bu durumu kesin bir dille reddedince Zafer köyden babasının söylediği kriterlere göre en ufak sevgi dahi hissetmediği Nihal ile evlenir. O günden bu zaman kadar Zafer eşi Nihal’e ilgi göstermez.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu