Oyuncu Kadrosu

Kızım Cemal Kim? (Demir’in Düşmanı) Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

TV8 ekranlarının tek dizisi olan Kızım dizisi Cemal karakteri seyircinin merak ettiği karakterlerden oldu. Peki Kızım dizisi Cemal kim, Kızım Cemal’in gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizide oynadı sorularının cevapları yazımızın devamında sizlerle.

Kızım Dizisi Cemal Kim? Kızım Cemal’in Gerçek Adı Ne?

MedYapımın yapımcılığını üstlendiği TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kızım dizisinde Cemal, Demir’in düşmanıdır. Demir ile birlikte hırsızlık yapan Cemal, yakalanmış ve hapse girmek zorunda kalmıştır. Hapisten de ilk çıktığında soluğu Demir’i aramakta bulmuştur. Demir’i ilk bulduğu yerde öldürmeyi planlayan Cemal, birlikte iş yaptık ama yanan ben oldum diye hesap sorar. Yapacağı vurgundan o da pay ister.

Demir ise Candan’ın evinde neleri çalması gerektiğini biliyordur ama çalmak için uygun ortamın oluşmasını bekliyordur. Kızım dizisi Cemal’in gerçek adı Serhat Teoman.

4 Haziran 1983 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen başarılı oyuncu 1,82 boyunda ve 76 kilo. İkizler burcu olan oyuncunun sevgilisi ise Lal Dedeoğlu’nun kızı olan Leyla Feray.Buca Endüstri Meslek Lisesi mezunudur.

9 Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunu olan oyuncu daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Aslen İzmir’li olan oyuncunun babası astsubay olduğu için ülkemizde pek çok şehri ve kültürü tanıma imkanı elde eden oyuncu Kuzey Güney adlı dizide Burak Çatalcalı karakteriyle büyük beğeni toplamıştır.can kırıkları serhat teoman resmiDizi sektörüne yönetmenliğini Sadullah Çelen’in yaptığı Kurşun Yarası adlı dizi ile giren oyuncu uzun süre Buğra Gülsoy, Emre Erkan ve Fatih Sönmez ile kurduğu Tiyatro Kutu’da görev yaptı. Buranın kapanmasının ardından yine Get Yapım’i kurarak burada çalışmalarına devam etti.

2006 yılında Yalancı Yarim adlı dizinin ardından Kuzey Güney’de yer alarak oyunculuğu ile adından söz ettirdi. 2013 senesinde Bugünün Saraylısı adlı dizide rol alan oyuncu Bir Hayalim Var adlı sinema filminde rol aldı.

Yer aldığı tiyatro oyunları: Dip, Pragma, Dorian Gray, Ceaser Bir Denge Oyunu, Dalga. Yer aldığı dizi ve sinema filmleri: Gün Akşam Oldu, Uygun Adım Aşk, Son Karar, Hepimiz Birimiz İçin, Gece Gündüz, Yemin, Ahh İstanbul, Kanlı Düğün, Avrupa Yakası.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu