Oyuncu Kadrosu

Kızım Dizisi Öykü’nün Annesi Kim? Neden Öykü’yü Terk Etti? Öykü’nün Annesinin Gerçek Adı Ne?

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kızım muhteşem bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizinin en merak edilen sorularından bir tanesi Kızım dizisi Öykü’nün annesi kim, neden Öykü’yü terk etti sorusu oldu. İlerleyen bölümlerde ortaya çıkacak olan Öykü’nün annesi diziye farklı bir açı kazandıracak. İşte Kızım Öykü’nün annesi kim ve Kızım Öykü’nün annesinin gerçek adı ve bilgileri.

Kızım Dizisi Öykünün Annesi Kimdir? Kızım Öykü’nün Annesinin Gerçek Adı ne?

MF Yapımın TV8 ekranları için hazırladığı Kızım dizisi her bölümüyle seyirciden tam not almaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde Demir evi terk etmiş, Öykü de Candan ablasının yanında kalmaya devam etmişti. Bölümün en zor anları ise Öykü’nün bir kızla kavga etmesi sonrasında babasının onu terk ettiğinin ortaya çıkması oldu.

Öğretmeni Sevgi Hanım hemen babayla irtibata geçmek istedi ama Demir, Öykü’nün annesine ulaşmak için son çaresi olan Zeynep’e ulaşmak için telefonu vermek zorunda kaldı. Zeynep ise Öykü sana söylemedi diye bir söz etti ama devamını getirmeden hemen uçak için içeri geçti. Demir ise merak içinde Öykü’nün kendisine neyi söylemediğini merak etti durdu.

Candan’ın evinde kalan Öykü ise babasının gelmemesine üzülürken bir de okuldaki yaşadığı olay nedeniyle kimsesiz olması ortaya çıktığı için daha da üzüldü. Candan ile konuşan okul idaresi Öykü’nün çocuk esirgemeye teslim edilmesi gerektiğini söyledi. Candan ve Öykü ağlayarak ayrıldı. Öykü arabaya bindi ve artık çocuk esirgemeye götürülüyordu ki babası Demir geldi ve arabayı durdurmayı başardı.

Öykü’nün sorusu can alıcıydı neden beni bıraktın! Gözyaşı dolu bu sahnelerin ardından merak edilen soru Zeyenp’in bahsettiği gerçek neydi oldu. Zeynep büyük ihtimal Öykü’nün annesi hakkında bir gerçeği söylemedi. Çok yakında ortaya çıkacak olan gerçeği hep birlikte öğreneceğiz. Kızım dizisinde Ahu karakterine hayat veren kişi Selin Şekerci. Peki Selin Şekerci kimdir hep birlikte tanıyalım: 1988, İzmir doğumlu olan güzel oyuncu İzmir Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. selin şekerci resmi 2Oyuncu 18 yaşına geldiğinde İstanbul’da yaşamaya başlamıştır. İstanbul’un imkanlarını da kullanan oyuncu o dönemlerden itibaren pek çok tiyatro ve reklam filminde rol almıştır. 1,68 boyunda 57 kilo olan oyuncu 2006 senesinde Sağır Oda adlı yapım ile ekran karşısına geçmiştir.Baba tarafı Arap anne tarafı ise Azeri kökenli olan oyuncu dikkat çekici bir güzelliğe sahiptir.

2007 senesinde dönemin sevilen gençlik dizisi Kavak Yellerinde adını duyuran oyuncu daha sonra 2009 senesinde Melekler Korusun adlı dizi ile aradığı başarıyı yakalamış ve en çok bu dizi ile adı anılır olmuştur. Ay Büyürken Uyuyamam, Canım Abim adlı sinema filmlerinde rol alan oyuncu 2016 senesinde Atv ekranlarının sevilen dizisi Rengarenk adlı dizide başrol oyuncusu olarak yer almıştır.

Bu dizide Renk karakterine hayat veren oyuncu 2011 senesinde Leyla ile Mecnun dizisinde rol almıştır. İzmir Çetesi, Kaçak Gelinler ve Benim İçin Üzülme, Çoban Yıldızı adlı yapımlarda da rol alan güzel oyuncu, yakın zamanda Kanal D ekranlarında Eğitim kampanyası için düzenlenen programda şarkı söyleyerek öğrencilere destek olmuştur.

Oyuncu yine yakın zamanda Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın için Haydi Söyle adlı şarkıyı seslendirmiştir. Son olarak kanal D’de yayınlanmış olan Siyah Beyaz Aşk dizisinde Ayhan karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu