Oyuncu Kadrosu

Kızım Uğur Kim? (Demir’in Arkadaşı) Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

TV8’in yeni dizisi olan Kızım oyuncuları kim oldukları hakkında yeni bir sayfaya hoş geldiniz. Bu yazımızda Kızım Dizisi Uğur kim olduğunu ve Kızım Uğur gerçek adı ne olduğunu anlatıyor olacağız. Belki diziyi izlemeyenler olabilir. Kızım dizisi uğur karakteri Demir’in en yakın arkadaşı ve birlikte hırsızlık yapıp kötü işlerde takıldığı arkadaşıdır. Şimdi bu karakteri daha sonra Uğur karakterinin gerçek adını paylaşacağız.

Kızım Dizisi Uğur Kim? Nasıl Bir Karakter?

Tv8 ekranlarında 19 Eylül Çarşamba günü başlayan ve hikayesi ile oldukça iyi beğeni toplayacağını düşündüğümüz dizi şimdilik 3 ile 5 reytingleri arasında alsa da zamanla daha da yüksek reytingleri alacağı kuşku götürmez bir gerçek olarak karşımızda duruyor. Aslında İlk bölümü Çarşamba günü yayınlanmıştı. Ancak reytinglerde istenilen değeri yakalayamayınca hemen rekabet oranı daha az olan 28 Eylül Cuma günü yayınlandı ve fenomen ve reyting canavarı olan Arka sokaklardan hemen sonra ilk yüz listesinde 2. sırada kendisine yer buldu. (total reytinglerde) Kızım dizisi oyuncuları hikaye kadar ortaya koydukları performans ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu yazımızda sizlere anlatacağımız Kızım Uğur kim nasıl bir karakter olduğunu anlattıktan sonra Kızım dizisi Uğur’un gerçek adını ve daha önce nerede hangi dizide rol aldığını anlatacağız. Demir’in en yakın arkadaşı olan Uğur da Demir gibi bir işin ucundan tutamamış ve kolay yoldan para kazanmayı düşünen birisidir. Aslında Cemal, Demir ve Uğur hep birlikte hırsızlık yapıp tarihi tabloları çalıp değerinin altında satıp gününü gün edip yaşamak isten tiplerdir.

Son işlerinde polis Cemal’i yakalayıp 8 yıl hapis yattıktan sonra Uğur ile Demir de artık adımlarını daha dikkatli atmak gerektiğini anlarlar. Kızım Uğur karakteri Demir’e göre daha tutumlu ve daha vicdanlı bir karakter sergiliyor. Bakalım ilerleyen bölümde Uğur’un bu vicdanı Öykü için nasıl fayda sağlayacak. Kızım Dizisi Uğur’un gerçek adı ve oynadığı diziler alt kısımda verilmiştir.

Kızım Uğur’un Gerçek Adı Ve Daha Önce Oynadığı Diziler

Yakın zamana kadar adını hep yarışma programları ile duyuran TV( artık dizi sektöründe de sim yapmak niyetinde. Bu sektöre iddiali bir dizi olan Kızım ile başladı. Kızım oyuncuları oldukça sizler tarafında merak ediliyor. Bizde sizlerin bu merakınızı gidermek için her oyuncuyu tanıtmaya gayret ediyoruz. Bu yazıda Kızım Uğur karakterini tanıttık.Kızım dizisi Uğur (Turgay Mercan) Resmi 1Uğur karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Tugay Mercan’dır. Aralık 1982 yılında Beren gibi Turgay da İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. Yay burcu olan Turgay şu an 36 yaşındadır. Lise eğitimini doğduğu şehirde Bahçelievler Meslek Lisesi tamamlandıktan sonra oyunculuk üzerine lisans eğitimini Haliç Üniversitesi bölümünü tamamladı. Okul yıllarında belediye tiyatrolarında kendisin ufak ufak göstermeye başladı.

İlk kez kamera karşısına 2005 yılında Beşinci boyut adlı dizi ile bu sektöre giriş yaptı. Yıldızının parlaması Es Es adlı dizide Okan karakterini canlandırması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 2012 yılında Suskunlar adlı dizide Zeki karakterini canlandırması ile popüler bir oyuncu haline geldi. Küçük bir öykü oyuncu kadrosuna dahil olmadan önce en son dip Kayıt dışı adlı dizide yer almıştı.

Kızım Uğur Karakterini Asla Vazgeçmem Dizisinde Yer Almıştı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu