Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Kızımı Senden Alacağım! 19 Mayıs Ah Kalbim 326. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 19 Mayıs Cumartesi Abhi, Pragya’ya Kiara’yı alacağını söyler. Duygusal anların olduğu bu bölümü mutlaka izleyin deyip hemen sizleri Ah Kalbim 326. bölüm özeti ile buluşturmak isterim.

Neha, babası Raj’ı Tarun ile tanıştırır. Disha King’in ailesini karşılar. Neha, daha sonra tüm aileye babasını tanıtır. Tüm aile mutlu bir şekilde törenin başlamasını bekler. Pragya ise Dadilerle vakit geçirirken onu gören Abhi’ye de el sallar. Abhi ise morali bozuk halde büyük bir gerçeği benden saklayıp nasıl yüzüme gülersin diye sinir olur. Abhi’nin canını sıkkın gören Disha, eğer müzik çalar ve ikili dans ederlerse rahatlar diye düşünüp Purab’ı ikna etmeye çalışır.ah kalbim 236. bölüm özeti resmi Purab aralarını düzeltmek için başka bir oyun düşünür ve halat çekme oyunu oynarlar. İpi çekerlerken Pragya, Abhi’nin üzerine düşer. İkili göz göze gelir. Tanu bunu bilerek yaptın diye Pragya’ya kızar. Pragya lafı Abhi ile tanu’nun evliliğine getirir ve neyle tehdit ettin de Abhi seninle evlendi der. Tanu ise altta kalmak istemez ve senin de King ile evliliğinin sahte olduğu o kadar belli ki bunu herkesin içinde de söylerim ama şu an odak noktası sen değilsin der.

Ah Kalbim 18 Mayıs Özeti – Abhi Pragya Yüzleşmesi

Abhi sürekli oyun deyip kızınca Purab şarkı kısmına geçilmesini sağlar. mein khwabon ki shahzadi şarkısı eşliğinde Dadi, Dasi ve Purab dans eder. 

Abhi ise bir plan yapıp Pragya ile yüzleşmek ister. Bilerek garsona çarpar. Garsonun elindeki bardak düşer. Pragya üzerini değişmeye gittiğinde Abhi de gider. Pragya’nın ayağına krem sürüp sevdiklerimizi acı verdiğinde hissettiğimiz acı daha büyük derken o duygusal parça çalar.

Pragya tam gidecekken Abhi evlendiğimiz günü hatırlıyor musun diye sorar. Pragya eve hatırlıyorum der. Abhi verdiğimiz sözleri, aşk itiraflarımızı, birbirimiz için canımızı vermeyi göze aldığımız o günleri, hafızam kaybolduğunda bile seni sevdiğimi der ve susar. Pragya her şeyi hatırlıyorum der. Abhi peki neden birlikte gördüğümüz o rüyayı unuttun der.

Pragya bakakalır kastını anlamıştır. Abhi Dadi’ye sevgimden senin sevgini unuttun mu zannettin, neden yedi yıl boyunca hiç söylemedin deyince Pragya neyi der. Abhi Kiara benim kızım ve sen benden intikam mı alıyorsun der. Kiara sadece senin değil benim de kızım der. Neden beni kızımdan, kızımı benden bihaber ettin der. Pragya bakakalır.

Ah Kalbim 326. Bölüm Abhi Kiarayı Almaya Kararlı

Abhi, Pragya’ya sen benden kızımı yedi yıl ayırdın ben senden onu alıp ömür boyu ona hasret edeceğim der. Kiara ise Sunny ile sohbet ederken gerçek babasının  King olmadığı hakkında ailesinin konuştuğunu anlatır. Aliya ise tam bu anda King’i odaya götürür ve Pragya ile ilgili her şeyi söyleyecekken Kiara arar ve sen benim gerçek babam değil misin diye sorar. ah kalbim 236. bölüm özeti resmi 2King tabiki ben senin babanım kim dedi diye sorar. Sunny cevabını alınca King, bu işin ardında kesinlikle aliya var diye düşünüp onu bulup konuşmak ister. Abhi ise Pragya’ya bana yedi gün vereceksin Kiara beni bırakamayacak eğer bırakırsa kabul ederim ama bırakmazsa ömür boyu kızına hasret kalacaksın der. Pragya ayrılırken Abhi de balkondan ona bakar. Arka fonda jab tak jahan main subah shaam hai şarkısı vardır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu