4N1K

Klavye Delikanlıları 19 Kasım Özeti 7. Bölüm Fragmanı

Show TV ekranlarının sevilen dizisi klavye delikanlıları heyecan dolu bölümlerle sevenleri ile buluşmaktadır. Klavye Delikanlıları 7. Bölümde Neler Olacak özeti ve fragmanı ile haberimizin devamında…

Klavye Delikanlıları 19 Kasım Özeti

Klavye Delikanlıları 19 Kasımda yayınlanacak olan 7. bölümünde Sosyal Medya Olimpiyatları yarışmasında kazanan Bayram olmuştu. Ancak Polis Sibel ve Cevdet bu işin arkasını bırakmamış ve ekibi yakalamıştı. Ancak ekip yine bir yolunu bulup parmaklıklar ardından kurtulmayı başarırlar. Cansu ise bu olimpiyatlardaki payı ile ekibe yardımcı olmuştur. Volki Cansu’ya olan duygularını her defasında belli etse de Volki’ye pek de yüz vermez. Herkes Cansu’nun Hiko’nun kızı olduğunu öğrenince şok olur. 

eylül su sapan resmi 7 1

Geçtiğimiz bölümde Kerem, Sibel ve Cevdet’in elinden kurtulmayı başarır. Uzun süre kaçmayı başaran Kerem sonunda yakalanır diğer tarafta ise Bayram Kerem içeri girerse biz de gideriz diye ekipte konuşurken ekibin diğer üyeleri bunu onaylamaz. Kerem’in polis tarafından yakalanışı mahallede dedikodu konusu olur. Haber sonunda Kerem’in ailesine de ulaşır. Bayram ile Seyran ise birlikte kokoreç yerler. Sibel ve Cevdet ise Kerem’i sorgulamaya başlarlar. Seyran ile Bayram kokoreçten sonra bir de midye yerler.

klavye delikanlıları 19 kasım resmi 1

Bayram midye yemeyi fazla kaçırınca hastanelik olur. Güneş Hanım da Kerem’in sorguda olduğunu öğrenir yanındaki Volki’ye “Ben kurtulurum ama sen kendini düşün.” deyince Volki önüne gelen herkese iyilik yapar. Kerem sorguda yalan söyler. Cevdet komiserde “Ben Kereme inandım çıksın.” der Sibel bu duruma sinir olur. Cevdet Komiser ise Kerem’i bıraktım çünkü büyük bir işe gideceğiz dediği kişileri ve yapacakları işi takip edeceğini söyler. Kerem soluğu Bayramın yanında alır. 

klavye delikanlıları 19 kasım resmi 2

Bayrama patlayan Kerem ardından Selenin yanına gider, önüne gelen herkese kızar. Kerem son olarak Selen’e artık ilişkinin bittiğini söyler. Ekibe de Selenden ayrıldığını söyler. Ekip ise dertleri bir kenara bırakır ve Sosyal Medya Olimpiyatları için kamera karşısına çıkar. Katılacaklar için 100 lira alacaklarını iletişim bilgilerini de ekleyerek tanıtımı halkla yaparlar. Tanıtım süperdir :)

klavye delikanlıları 19 kasım resmi 5

Sıra gelir sponsor bulmaya. Polisler ise adım adım onları takip ederler. Yiyecek otel sponsoru bulurlar. Polis ise Kerem ve Bayramın etrafında kim var kim yoksa tek tek incelerler. Hiko ise Nergis için boya almaya gittiklerinde sahte boya işinden polisler tarafından karakola getirir. Ekibin her şeyi hazırdır ama katılımcı yok derken tek tek gelirler. Gelenlerden biri Volkiyi acayip etkiler.

klavye delikanlıları 19 kasım resmi 4

Adı Cansudur. Nergis de Hikoya 21 yaşında bir kızları olduğunu söyler. Kızları Cansunun da istanbula geldiğini söyler ve karakoldan çıkarlar. Volki Cansuya birincisin dese de Cansu tam bir feminist çıkar ve yarışmaya geldiğini Volkiyi de çok gevşek bulduğunu söyler. Volki Cansu’ya dmden yürüme konusunda kızı oynamasını ve Bayram’ı seçmesini ister. Hatta onun babası kanser diye acındırınca Cansu onu seçer. Finale kalan Bayram ile Gömçürmeci olunca Bayram adama misil atılmış olan portakal suyunu içirir. Komiser Cevdet amacına ulaşmak için Bayram’ın karşısına Gömçürmeci’yi çıkarmıştır. Göçürmeci aslında portakal suyunu içmemiştir. Sonunda ekibi yakalarlar.

Klavye Delikanlıları 19 Kasım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu