4N1K

Klavye Delikanlıları 26 Kasım Özeti 8. Bölüm Fragmanı

Uraz Kaygılaroğlu, Seray Sever, Vildan Atasever gibi başarılı oyuncuların başrolü paylaştığı Klavye Delikanlıları kahkaha dolu bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Klavye Delikanlıları 26 Kasımda neler olacak 8. Bölüm Özeti ve fragmanı haberimizin devamında…

klavye delikanlıları 26 kasım resmi 3

Klavye Delikanlıları 26 Kasım Özeti

Klavye Delikanlıları 26 Kasımda neler olacak işte 8. Bölüm Özeti sizlerle ; Polis Cevdet ve Sibel gördükleri karşısında ekibin aslında aradıkları olmadığını anlar. Hiko ise kızı ile ne kadar yüzleşmekten korksa da sonunda yüzleşir. Cansu ise babasıyla sonunda tanışır. Cansu babasına erkek arkadaşı olarak Volkiyi tanıtacaktır. Bayram Seyran ile ailesini tanıştırırken Kerem de ailesini şık bir restorantta yemeğe çıkarır. 

klavye delikanlıları resmi 1

Geçtiğimiz hafta ekip polisten kurtulur. Hiko dayı kerem ve bayrama bir kızı olduğunu söylerken daha sonra Volkiyi de çağırır. Mahallede zor durumda kalan yoksul bir aileye yardımcı olacaklardır. Bu arada Seyran ve Bayram aşklarını birbirlerine itiraf ederler. Seyran onlardan kaçırdığı parayla yetim ve öksüz olan çocuklar için açtığı kreşi Bayram’a gezdirir. Efe ile Ebrar onlara eşil ederken oldukça komik dialoglar geçer. Ekip daha sonra evsiz barksız ortada kalan komşularına yardımcı olmak için dört elle çare bulmaya çalışırlar. 

klavye delikanlıları 26 kasım resmi 2

Kerem ise Selen’i Veli ile görünce sinirlenir ama Veliyi tutar Hiko’nun karşısına getirir. Hiko rezidans için evsiz bıraktığı Cemal’in hesabını sorar. Ama bu çözüm işe yaramayınca Hiko mahalleyi toplar ve Veli’nin gerçek yüzünü duyurur. Seyran ve Bayram ise çözüm için Kerem ile Selen buluşmasını sağlar Kerem sonunda Veli’nin Cemal’a yaptıklarını anlatır ve Veli’yi aramasını ve mahalleye getirmesini ister. Selen de söylediğini yapar. Muhtarın rüşvet aldığını da kanıtlarlar. Nadir Kalas ise bu rezidans işinin başıdır ve ekibin yeni hedefi olmuştur. 

Klavye Delikanlıları 26 Kasım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu