4N1K

Klavye Delikanlıları 4. Bölüm 24 Ekim Fragmanı ve Özeti

Klavye Delikanlıları 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 24 Ekim Tarihinde yayınlanacak olan 4. bölüm fragmanı yazının devamında verilmiştir.

Süreç filmin yapımını üstlendiği Ali Tanriverdi ile Murat Şeker’in kaleme aldığı aynı zaman da Çakallara Dans senaristleridir. Yönetmen makamında Yahya Samancı oturuyor. Bayram ve Kerem’in fakirlikten kurtulmak adına kuzen Volki ile klavye delikanlılığına soyunan gençlerin anlatıldığı komedi türünde olan Kalye Delikanlıları’nın 24 Ekimde yayınlanacak olan 4. bölümde yaşanacaklar haberimizin devamında…

klavye delikanlıları resmi 3

Klavye Delikanlıları 24 Ekim Özeti

Ekibin kaçak elemanı Seyran ekibe tekrar dahil olacaktır. Onu deliler gibi seven Bayram ise attığı kazığı unutmaya başlamıştır. Ekiptekilere çaktırmadan Seyran’a sırnaşan Bayram onun erkek arkadaşını görünce şok olur. Aşkla cesaret dolan Bayram adama kafa atar. Sonrasında ise adamlar ekibi bir güzel döver ardından ellerini kollarını bağlarlar. Ekipten Bayram hala Seyran’a sevdiğini söyleyince Volki ve Kerem iyice delirdi.

Seyran ekip tarafından dışlansa da sonunda aslında yeni bir işle geri döndüğünü herkes görür. Güneş ise Seyran’ın yaptıklarından haberdardır ve ekibi oyuna getirmiştir. Daha büyük işlere girmek için bu onlara bir ders olmuştur. Ekip yine yeniden zengin olma hayalleri içinde çalışmalara hız verir. Semiha ise kendine yeni bir eş bulma telaşına düşer. Olayların buraya varış noktası için geçtiğimiz bölümde neler yaşanmış bir bakalım.

klavye delikanlıları resmi 2

Geçtiğimiz bölümde Seyran’dan yediği kazıkdan dolayı drama bağlayan Bayram sonunda Kerem ile barışır. Kerem ve Volki Bayram’a Seyran’a parayı kaptırdığı için çok kızgındırlar. Ne olursa olsun kopamadığı arkadaşı ile Tatyana adlı güzel bayanı söğüşlemeye kalkan Bayram ve Kerem pişman olup parayı geri verdiklerinde başlarına daha büyük iş alırlar. Ama yine bu işten de sıyrılıp kuzen Volki ile yeni işlere başlarlar.

klavye delikanlıları resmi 1

Güneş Hanım ise sanki kendi hikayelerini anlatır gibi sorularıyla ter döktürür. Daha önceki bölümlerde ölen adamın karısı Hijyen polisin kıskacına yakalanır. Ölen adamın metresi Arzu’yu sorgulayan polisler ardından karşı şirketin patronu Mustafa’yı da sorgularlar. Hijyen’in yanına giden polisler onun eşinin ölümüne hiç de üzülmediği ortadadır. Polis sorgulama sonucunda karşılarında dört kişilik bir şantaj ekibinin olduğunu anlar.

klavye delikanlıları resmi 4

Kerem’in annesi Semiha ise eşini sosyal medyadan bulur ve yeni genç sevgilisi ile olan fotoğraflarını görür. Seyran ise sevgilisi ile paralarla yan gelip yatmaktadır. Hiko Dayı ise Nergis’ten her yerde adım adım kaçmaktadır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu