4N1K

Klavye Delikanlıları Hiko Dayı’nın Kızı Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Oyuncu Hakkında Detaylar

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Klavye Delikanlıları yeni gününde yeni bölümüyle sizlerle olacak. Klavye Delikanlıları’na yeni bölümünde dahil olan Hiko Dayı’nın kızı kimdir? Gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bütün bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında…

eylül su sapan resmi 7

Klavye Delikanlıları Hiko Dayının Kızı Kimdir?

Klavye Delikanlıları’nın 12 Kasım Pazar günü yayınlanacak olan 6. bölümünde dizinin sevilen aforizmalarıyla meşhur dayısı Hiko dayının kızı da diziye dahil olacak. Hiko Dayı, Nergis geldiğinden beri ondan adım adım kaçmaktadır. Nergis yıllar önce onu terk edip gitmek için Hiko dayı ile konuştuğunda gitme dahi dememiştir. Nergis yıllar sonra tekrar Hiko dayının karşısına çıkınca Hiko dayı onun yanında yer almak yerine uzun bir süre kaçmayı yeğlemiştir.

eylül su sapan resmi 8

Ancak Nergis ne edip edip Hiko dayının yanında olmayı başarmıştır. Klavye Delikanlıları‘nın 12 Kasımda yayınlanan 6. bölümünde Nergis Hiko Dayıya bir kızları olduğunu söyleyince Hiko Dayı şok olur. Hiko Dayının kızı ise Klavye Delikanlıları’nın Sosyal Medya Olimpiyatları adında başlattıkları organizyonda güzellik yarışması için Volki’nin karşısına çıkar. Volki pek çok kızla beraber olmasına rağmen hayatının aşkını aramaktadır. Kendisini değiştireceğine inandığı aşk kıpırtısını Hiko Dayının kızı gelince kendinde hisseden Volki ne için geldiğini öğrendiğinde güzellik yarışmasını siz kazandınız der.

eylül su sapan resmi 2

Hiko Dayının kızı da onun çok tatlı biri olduğunu sözlerine ekler. Peki Hiko dayının kızına hayat veren kişi kimdir? Hiko dayının kızını canlandıran isim Elif Su Sapandır. 7 Eylül 1993 tarihinde nüfusu ile meşhur olan İstanbul’un Kadıköy ilçesinde dünyaya gelmiştir. 1,67 boyunda 54 kilo olan güzel oyuncu, Kadıköy Lisesi mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim alan Elif Su Sapan, edebiyat, yüzme ve baleye de oldukça ilgilidir.

eylül su sapan resmi 5

2011 senesinde Pis Yedili adlı dizi ile kamera karşısına geçen oyuncu, daha önce Ammar, Beş Kardeş, Nadide Hayat, İnadına Aşk, Tatlı İntikam, 4 Köşe adlı yapımlarda yer almıştır. Son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde ve Damat Takımı adlı sinema filminde rol alan oyuncu Klavye Delikanlıları’nda da oyunculuğu ile adından söz ettirecek bir isim.

Elif Su Sapan Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu