4N1K

Klavye Delikanlıları Kerem’in Sevgilisi Selen Kimdir? İşte Detaylar

İlk bölümüyle seyirciden tam not alan Klavye Delikanlıları’nda sevilen Kerem karakterinin sevgilisi Selen kim? Hangi oyuncu canladırıyor? İşte detaylar…

klavye delikanlıları resmi2

Süreç filmin yapımını üstlendiği, Çakallara Dans senaristliğini yapmış olan Ali Tanriverdi ile Murat Şeker’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı oturduğu dizi Klavye Delikanlıları seyircide büyük bir ilgi uyandırdı. Dizi daha ekranlara gelmeden hem konusu hem de oyuncuları ile merakla beklenir olmuştu. Fragmanlarla bu merak daha da arttı zira oyuncular öyle bir role bürünmüşlerdi ki bol kahkahalı bir dizi heyecanı seyirciyi sardı. Dizinin baş karakterlerinden biri de Kerem’in sevgilisi. İşte o karakterin gerçekte adı, kilosu, hangi dizilerde rol aldığı, nereli olduğu ile ilgili tüm detaylar…

Klavye Delikanlıları Selen

Daha ilk bölümüyle seyirciden tam not alan Klavye Delikanlıları’nda sevilen Kerem karakterinin sevgilisinin gerçek hayattaki adı Selen Seyven. 1.60 boyunda 55 kilo olan asıl adı Selen Seyven Katırcıoğlu olan Selen Seyven, 2 Nisan 1986 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Annesi Özbek babası ise Türk olan güzel oyuncu,  Ankara’daki Yahya Kemal Beyatlı Lisesi mezunudur.

selen seyven resmi3

Daha lise öğrencisiyken tiyatroya olan büyük ilgisinden dolayı Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. 2004 yılı itibariyle dizi sektörüne Büyük Buluşma dizisiyle giriş yapan Seyven, en çok 2007 senesinde Genco dizisindeki Pınar karakteriyle adını duyurmuştur.

selen seyven resmi4

Daha önce Doludizgin Yıllar, Kapalıçarşı, Abimm, Doktorlar, Acemi Müezzin, Leyle ile Mecnun, Cankurtaran, Janjan, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, Aşka Sürgün, Avrupa Avrupa, Kocamın Ailesi adlı yapımlarda rol aldı. 2009 senesinde kendisi gibi oyuncu olan Kerem Kupacı ile nişanlanan güzel gözlü oyuncu, 2010 yılında nişanlısından ayrıldı. Selen Seyven ünlü yönetmen Ezel Akay’ın biricik yeğenidir. 

Selen Seyven Fotoğrafları

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu