4N1K

Klavye Delikanlıları Komiser Cevdet Kim Gerçek Adı Ne? İşte Ayrıntılar

Show TV de 3 Ekimde yayın hayatına başlayan “Klavye Delikanlıları” ilk günden itibaren gerek sosyal medya da gerekse Ratinglerde üst sıralarda kendine yer buldu. Klavye Delikanlıları geçtiğimiz bölümde Onur Dilber Komiser Cevdet rolü ile kadroya dahil oldu. Peki Kimdir? İşte Detaylar..

Klavye Delikanlıları Onur Dilber Resmi 6

 

Klavye Delikanlıları Onur Dilber Kimdir?

Klavye Delikanlıları Onur Dilber Resmi 4

Klavye Delikanlıları Kadrosuna Komiser rolü ile dahil olan Onur Dilberdir. Peki Onur Dilber Kimdir? 1982 yılında Trabzon’da hayata gözlerini açan Onur şuan 35 yaşının içerisindedir. Kendisini zaten TRT 1 de yayınlanan Rıza komiser rolü ile tanımıştık. Onur Oyunculuk alanında Adana da yer  alan “Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü”nden mezun oldu.

Klavye Delikanlıları Onur Dilber Resmi

Oyun konusunda eğitimine “Haliç Üniversitesinde” “ileri oyunculuk” alanında master eğitimini tamamladı. Onur tv karşısına ilk olarak 2006 yılı yapımı “Fırtına” adlı dizi ile çıktı.  Ancak oyuncunun parlaması 2012 yılı yapımı “Seksenler” dizisindeki komiser Rıza karakteri ile oldu. Son olarak Onur 2017 yılı yapımı “Yaşamak Güzel Şey” adlı sinema filmi ile ekran karşısında olmuştu.

Klavye Delikanlıları Onur Dilber Resmi 8

 

Klavye Delikanlıları Komiser Cevdet Kimdir?

Klavye Delikanlılarında geçtiğimiz bölümlerde Baydar Holding’in başkanından para koparma derdinde olan Bayram, Kerem, Volki ve Seyran görevlerini yerine getirmişlerdir.Seyran ise Bayram’a acımadan ekibin tüm parasını alıp kaçmıştır. Şantaj kaseti ve ardından holding sahibinin ölümü üzerine olay siber şubeye yansımıştır. Bu problemi çözme görevini ise Komiser Cevdet ve polis memuru Sibel üstlenmiştir. Olaya karışan dört kişinin olduğu gerçeğine ulaşan Sibel ve Cevdet araştırmaktan hiç yılmayan ikilidir. Sibel’e aşık olan Komiser Cevdet ise çalıştığı yerde pek de umursanmamaktadır. Bu nedenle bu işi kendini kanıtlamak için fırsat olarak görmektedir.

Klavye Delikanlıları Onur Dilber’in Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu