4N1K

Klavye Delikanlıları Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Süreç filmin yapımını üstlendiği Ali Tanriverdi ile Murat Şeker’in kaleme aldığı aynı zaman da Çakallara Dans senaristleridir. Yönetmen makamında Yahya Samancı oturuyor. Yayınlanan teaser ve fragmanlardan hayatın içerisinden alınmış bir kesit gibi izleyiciyi şimdiden etkilemişe benziyor.  Çekimlerin yapılacağı yer sır gibi saklansada kulislerden aldığımız tüyo İstanbul’da sakin bir mahallede çekildiği yönünde.

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu Dizi Kapak Resmi

Klavye Delikanlıları Dizisinin Konusu

Klavye Delikanlıları adlı dizi show tv de yakında başlayacak. Senaryosu gerçekten içimizden çıkarılmış bir kesit misali taşıyor. Tabi yapımcı ve Yönetmen de tecrübeli olunca dizi gerçekten tutanağa benziyor. Klavye Delikanlıları adlı dizinin konusu içine kapanık çevresi ile çabuk uyum sağlayamayan kendi iç benliğine dönük olan iki yakın arkadaşın kendilerine en yakın hissettiği bilgisayar başında bütün vakitlerini geçirmektedir.

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu Resim 1

Normal hayatta yapamadıkları ve bu kişilikleri sebebiyle bir dışa vurum gerçekleştirip kendilerini farklı biri gibi yansıtırlar. Yani normal şartlarda pısırık arkadaşlar bilgisayar karşısında cesur kavgacı gibi takılırlar. Bayramın akrabası ise Amerika dan ana ocağına  dönmüştür. Yakın arkadaşlarının aksine hem cesur hem de sosyal bir kişiliği yansıtmakla birlikte sanal dolandırıcılık şebekesi kurmak ister. Takım da tek eksik güzel alımlı bir o kadar da zeki Seyran da ekibe dahil olunca maceralı, komik, aksiyon sahneleri ile dolu bölümler bizleri bekliyor.

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu

Rasim Öztekin

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu Rasim Öztekin Resimi

Ocak 1959’da İstanbul’da dünyaya gelmiştir oğlak burcudur Lise eğitimini Galatasaray Lisesi’nde almıştır İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Basın Yayın bölümünden mezun olmuştur 1977 yılında Kadıköy’de bulunan Halk Eğitim’de ki tiyatro salonunda ilk seyirci karşısına çıkmıştır daha sonra 1980 li yıllarda tiyatro oyunculuğunun profesyonel olarak yapmaya başlamıştır 1992 yıllarında televizyonda tanışan Rasim Bey Show programları yapmıştır 2000li yıllarda bir ara Star ve akşam gazetelerinde köşe yazarlığı yapmıştır daha sonra birçok dizi sinema filmi reklamlarda oynamıştır en son 2016 yapımı “Çalgı Çengi ikimiz” Adlı sinema filminde izlemiştik

Kaan Yıldırım (Kerem)

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu Kaan Yıldırım Resimi

Aralık 1986 yılında İstanbul da dünyaya gelen Kaan Londra Brunel Üniversitesi pazarlama mezunudur. Oyunculuk eğitimini “Atölye Kraft’ta” aldı. Yıldızının parladığı iki önemli dizi Kaan’ın hayatında dönüm noktası olmuştur. İlki Kanal D ekranlarında “kayıp” adlı dizide kahyanın oğlu keremi  arkadaşı rolü ile 2014 yılı yapımı “Ulan İstanbul” adlı dizide ferdi karakteri yıldızının parlamasına sağlamıştır. 2016 yılı yapımı “kalbim yangın yeri” adlı dizide Volkan karakteri ile karşımıza çıkmıştı.

Vildan Atasever (Seyran)

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu Vildan Atasever Resimi

Temmuz 1981 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir aslen Erzurum’ludur Babası memur olan Vildan 1997 yılında Amatör olarak tiyatro yapmaya başladı liseyi tamamladıktan sonra açık öğretime giden Vildan bu arada Radyo’da DJ’lik yapmaya başladı ilk televizyon karşısına lise Kurtlar Vadisi adlı dizide Hüsrev Ağanın Kızı Nazlı karakteri ile karşımıza çıktı daha sonra kadın isterse adlı dizide Hülya Avşar’ın kızı Buket karakteri ile Yıldızı parlamıştır. Akabinde birçok dizi ve filmlerde rol almıştır

Uraz Kaygılaroğlu

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu Uras Kaygılaroğlu Resmi

Haziran 1987’de İstanbul’da dünyaya gelen Uraz aslen Balıkesir’dir. Eğitim öğretimini İstanbul’da tamamlayan Uraz Üniversite eğitimi olarak özel bir üniversitenin Reklamcılık bölümünü tamamlamıştır. Uraz kendisini oyunculuk dalında görmek istediğinden bu alana yönelmiş ve ilk tv karşısına ” Milyonda Bir” ile giriş yapmıştır. Asıl çıkışını “Pis Yedili” adlı dizide Can karakterine Hayat vermiş ve Yıldızı parlamıştır. Uraz oyunculukla da yetinmeyip 2012 yılında “kamuflaj” adlı yarışma programı sunucusu olmuştur. Daha sonra birçok dizi reklam ve filmlerde boy göstermiştir son olarak 2016 yapımı “kuyruk” adlı yarışma programında sunuculuk yapmıştır.

Ali Barkın Bürkan

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu Ali Barkın Bürkan Resmi

Ocak 1985 yılında başkentte dünyaya gelmiştir. Tam adı Ali Barkın Bürkan’dır. Üniversiteyi yine başkentte O.T.D.Ü de Mimarlık bölümü mezunudur. Oyunculuğa duyduğu ilgiden dolayı oyunculuk dalında Yüksek Lisans yapmıştır. İlk tv karşısına 2009 yapımı “Deniz Yıldızı” adlı dizide Kerem karakterine hayat vermiştir. Oyunculuk hayatında önemli yeri olan Hayat Devam Ediyor adlı dizide Bekir Rolü ile yıldızı parlamıştır.

Selen Seyven

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu Selen Sevyen Resmi

NİSAN 1986 yılında oyuncu arkadaşı Ali Barkın gibi Selen de Ankara da dünyaya gelmiştir. Tam adı Selen Seyven Katırcıoğlu’dur. Lise eğitimini Ankara Yahya Kemal Beyatlı lisesinde tamamlayan Selen, Müjdat gezen tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi aldı. İlk tv karşısına konuk oyuncu olarak katılır daha sonra 2007 yılı yapımı  “genco” adlı dizi ile adını iyice duyuran Selen 2012 yılında trt 1 de oynayan “Avrupa Avrupa” adlı dizide yıldızı parlamıştır. Son olarak  2014 yılı yapımı “Kocamın ailesi” adlı dizide oynamıştı.

Klavye Delikanlıları 1. Bölüm Fragmanı

Seray Sever

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu Seray Sever Resmi

Gül Onat

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu Gül Onat Resmi

Cengiz Küçükayvazoğlu

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu Cengiz Küçükayvaz Resmi

Sinan Çalışkanoğlu

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu Sinan Çalışkanoğlu Resmi

Filiz Taçbaş

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu Filiz Taçbaş Resmi

İpek Tanrıyar

Klavye Delikanlıları Oyuncu Kadrosu İpek Tanrıyar Resmi

Klavye Delikanlıları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu