4N1K

Klavye Delikanlıları Polis Sibel Kimdir? İşte Ayrıntılar

Show TV de 3 Ekimde yayın hayatına başlayan Klavye Delikanlıları ilk günden itibaren gerek sosyal medya da gerekse Ratinglerde üst sıralarda kendine yer buldu. Klavye Delikanlıları geçtiğimiz bölümde kadrosuna Mine Kılıç polis Sibel rolü ile dahil oldu.

Klavye Delikanlıları Sevda Mine Kılıç Resimleri

Klavye Delikanlıları Mine Kılıç Kimdir?

Klavye Delikanlıları Sevda Mine Kılıç Resimleri 1

Klavye Delikanlıları adlı dizinin 17 Ekimde yayınlanan bölümünde diziye Polis Sibel rolü ile giren Mine Kılıç oldu. Peki Mine Kılıç Kim mi? İşte detaylar. 1986 yılında Mersin’de hayata gözlerini açan Güzel oyuncu  170cm boyunda ve 55 kg dır. sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya önem vere mine oyunculuk eğitimini “şahika Tekanad” almıştır.

 

Klavye Delikanlıları Sevda Mine Kılıç Resimleri 5

Tiyatro konusunda da eğitim alan Mine 2007 yılı yapımı “oyun bitti ” adlı filmde rol almış ama yıldızının parlaması 2009 yılında yayınlanan “Büşra” adlı dizideki rölü ile olmuştur. 2010 yılında ise “Uluslararası Kısa Film Festivali” nin sunuculuğunu da yaparak kendini  sinema ve dizi dünyasına duyurmuştur. Mine son olarak 2016 yılında “Bana Sevmeyi Anlat” adlı sinema filminde rol almıştı.

 

Klavye Delikanlıları Sevda Mine Kılıç Resimleri 2

Klavye Delikanlıları Sibel Kimdir?

Klavye Delikanlılarında geçtiğimiz bölümlerde Baydar Holding’in başkanından para koparma derdinde olan Bayram, Kerem, Volki ve Seyran görevlerini yerine getirmişlerdir.Seyran ise Bayram’a acımadan ekibin tüm parasını alıp kaçmıştır. Şantaj kaseti ve ardından holding sahibinin ölümü üzerine olay siber şubeye yansımıştır. Bu problemi çözme görevini ise Komiser Cevdet ve polis memuru Sibel üstlenmiştir. Olaya karışan dört kişinin olduğu gerçeğine ulaşan Sibel ve Cevdet araştırmaktan hiç yılmayan ikilidir. Sibel’e aşık olan Komiser Cevdet ise çalıştığı yerde pek de umursanmamaktadır. Bu nedenle bu işi kendini kanıtlamak için fırsat olarak görmektedir.

 

Klavye Delikanlıları Sibel (Mine Kılıç) Fotoğrafları

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu