4N1K

Klavye Delikanlıları Seyran Karakteri Hakkında Merak Edilen Tüm Ayrıntılar

Klavye Delikanlıları Seyran karakterine hangi oyuncunun hayat verdiği ve nasıl bir karakteer olacağı haberin devamında verilmiştir.

Süreç filmin yapımını üstlendiği, Çakallara Dans senaristliğini yapmış olan Ali Tanriverdi ile Murat Şeker’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı oturduğu dizi Klavye Delikanlıları seyircide büyük bir ilgi uyandırdı. Dizi daha ekranlara gelmeden hem konusu hem de oyuncuları ile merakla beklenir olmuştu. Fragmanlarla bu merak daha da arttı zira oyuncular öyle bir role bürünmüşlerdi ki bol kahkahalı bir dizi heyecanı seyirciyi sardı. Dizinin baş karakterlerinden biri de Seyran. İşte o karakterin gerçekte adı, kilosu, hangi dizilerde rol aldığı, nereli olduğu ile ilgili tüm detaylar…

Klavye Delikanlıları Seyran Kimdir?

Klavye Delikanlıları’nda önceleri öğrencilere parayla sınav sorularını satan daha sonra ise Volki’nin ekibine katılan Seyran, Bayram’ın gönlünü kaptırdığı oldukça dikkat çekici, zeki, ağzı biraz bozuk bir karakter. Seyran karakterine hayat veren isim ise Vildan Atasever. 

vildan atasever resmi2

26 Temmuz 1981 tarihinde yeşilliğiile meşhur şehrimiz güzel Bursa’da dünyaya gözlerini açan Vildan Atasever’in ailesi köken olarak Erzurum’dan gelmiştir. Beş erkek kardeşe sahip olan güzel oyuncu, polis olan bir baba ve ev hanımı olan bir annenin tek kızıdır.

vildan atasever resmi

Bahçelievler Gürsoy Koleji mezunu olan mavi gözlü oyuncu, henüz 15 yaşında tiyatro konusunda eğitim almıştır. Açıköğretim’de eğitim alırken ise boş durmamış ve Dj ve Vj’lik yapmış olan Vildan Atasever, hayatının dönüm noktası olacak Çetin Etili ile tanışıp tiyatro konusunda eğitim almıştır. Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Hüsrev Ağa’nın kızı olan Nazan Bekiroğlu ile seyirciden tam not almıştır.

Ardından Kadın İsterse adlı dizi ile başarı listesine bir yenisini daha eklemiştir.Bu dizide ise ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar ile rol alan güzel oyuncu, Buket karakterine hayat vermiştir.

vildan atasever resmi6

Sinema sektörüne ilk adımını ise İki Genç Kız adlı film ile olmuştur. Bu filmdeki başarısı ile göz dolduran oyuncu Altın Portakal ödülünü alarak iyice popüler olmuştur. Nejat İşler, Melisa Sözen gibi usta oyuncuların rol aldığı Bıçak Sırtı diziden rol alan Vildan Atasever, Gece Sesleri dizisinde de adından söz ettirmiştir.

2001 senesinde Taylan Kılınç ile evlenen oyuncu, 2007 senesinde eşinden ayrılmıştır. 2010 senesinde ise kendi gibi oyuncu olan İsmail Hacıoğlu ile evlenen Atasever, 2015 senesinde ikinci eşinden ayrılmıştır. Daha önce Azize, Plajda Kız Tavlama Kılavuzu, Kader, Yaralı Yürek, Osmanlı Cumhuriyeti, Samanyolu adlı yapımlarda da rol almıştır.

Vildan Atasever Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu