Klavye Delikanlılarına Sürpriz Konuklar

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Klavye Delikanlılarına bu hafta iki minik sürpriz konuk olarak dahil olacak : Efe Koçyiğit ve Ebrar Alya Demirbilek. Peki kimdir bu tatlı minikler? İşte bu güzel konuklarla ilgili ayrıntılar:

Show Tv’de her pazar saat 20:00’da ekranlara gelen Klavye Delikanlıları 19 Kasım’da ekranlara gelecek olan bölümünde iki çocuk oyuncuya da ev sahipliği yapacak. Show Tv’nin sevilen programlarından olan Çocuktan Al Haberi miniklerinden olan Efe Koçyiğit ve Ebrar Alya Demirbilek Seyran’ın açtığı kreşteki çocuklara hayat verecek.

Seyran’a yardımcı olmak için elinden geleni yapan Bayram da onları eğlendirmek için oyunlar oynayacak. Bakalım bol kahkahalı geçeceği aşikar olan bu bölümde bizleri neler bekliyor izleyip göreceğiz. Peki Efe Koçyiğit ve Ebrar Alya Demirbilek kimdir sorusunun cevabı nedir derseniz onlara ait detaylı bilgi haberimizin devamında…

Efe Koçyiğit Kimdir?

Show Tv’de yayınlanan Çocuktan Al Haberi adlı programda oldukça sempatik halleriyle ve danslarıyla seyircinin gönlüne taht kurmuş Efe Koçyiğit namı değer Çitos Efe, aslen Erzurumludur. Konuşmasında da Erzurum şivesi olan Efe, bu yönüyle de kendini sevdiren bir çocuk. 6 yaşında olan Efe Koçyiğit, anne ve babasının sosyal medyada paylaştığı videolarla tanındı ilk olarak. Dolma, tavuk pilav, ayran çorbasını çok seven Efe, kendisine çirkin diyenlere ise hele bir benim de danslarıma bakın diyerek danstaki yeteneğini sergilemiştir. “Çek Tulumbayı” videosuyla da beğen, toplayan Efe, damat halayı dansıyla da en planda olmayı başardı.

Ebrar Alya Demirbilek Kimdir?

Efe gibi Ebrar da Show Tv’deki Çocuktan Al Haberi programı ile ün kazanmıştır.  Özellikle yemek tarifleriyle meşhur olan tatlı diliyle ve konuşma konusundaki üstün yeteneğiyle herkesi hayretlere düşüren bir isim Ebrar. 3 yaşında olan Ebrar, ilk olarak annesinin sosyal medyada “Kelebekten Korkan Küçük Kız” videosuyla tanınmıştır. 3 aylık bir bebekken ajansa kaydı yapılan Ebrar daha önce Sen Benimsin adlı dizide rol almıştır. Katıldığı program dışında kıyafet reklamlarında da Ebrar’ı görmeniz mümkün zira kendisi modellik de yapmakta. Kutu Bebek olarak anılan Ebrar’ın babası bir butik sahibi annesi ise ev hanımı. Sude adında bir de ablası var ki Ebrar genelde onu taklit etmeyi çok seviyor. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın