Haberler

Koca Koca Yalanlar Nilgün Kimdir? Nilgün’ü Kim Canlandırıyor?

Kanal D Ekranlarında 13 Ağustos Pazartesi günü başlayan Koca Koca Yalanlar Oyuncuları kim olduğunu ve gerçek isimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımızda Koca Koca yalanlar Nilgün Kim olduğunu daha önce nerede oynadığını anlatmaya çalışacağız.

Koca Koca Yalanlar Nilgün Kim?

Kanal D ekranlarında 13 Ağustos Pazartesi günü başlayan Koca koca yalanlar dizisi ilk bölümü ile ekrana geldi. Oldukça komik olan ilk bölüm seyirciden nasıl reyting alacağını yarın sizlerle paylaşacağız. Dizideki oyuncuları siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalışacağız. Bu başlık altında koca koca yalanlar Nilgün kim olduğundan bahsedeceğiz.

Nilgün 35 yaşında ve çevresinde sıkı fıkı olduğu Ahmet’in eşi Müjgan’ın en yakın dostu ve arkadaşıdır. Müjgan senin eşin gözün dışarıda diye devamlı Müjgan’ın kafasının etini yese de Müjgan benim kocam bunu yapmaz diyerek Ahmet’i savunur. Koca koca yalanlar Nilgün, Şahin’in eşi ve oldukça otoriter bir kadındır. Nilgün’ün kışkırtmaları ile Müjgan, kendisini aldatıldığından şüphelenmeye başlar.

Yani Nilgün, Müjgan’ın aklını karpuz kabuğu sokar. Komedi ve entrikanın bir arada yürüdüğü harika bir dizide Nilgün’ü kim canlandırıyor? Gerçek adı ne olduğunu alt kısında sizler için yazdık.

Koca Koca Yalanlar Nilgün’ün Gerçek İsmi Ne?

Selen Uçer. Mayıs 1983, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncunun hem annesi hem de babası kimya mühendisliği ile uğraşmaktadır. Avusturya Lisesi mezunu olan oyuncu üniversite tercihinde ailesinin yolundan ilerlemeye karar verip Kimya Bölümünden mezun olmuştur. Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan ünlü oyuncu, üniversite yıllarından oyunculuk yapmaya başlamış.

Bir diğer taraftan da İstanbul Üniversitesinde şan dersleri alıp kendini geliştirmeye devam etmiştir. Yüksek lisans yapmak için Amerika’ya giden oyuncu Ensemble Theatre adlı Newyork’daki tiyatroda staj yapmıştır. 2004 yılında Türkiye’ye geri dönen Uçer, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitmen olarak görev yaptı. Ayrıca Boğaziçi Üniversitesinde de oyunculuk üzerine çalışmalar yapmaya devam etti.Koca Koca Yalanlar Nilgün Kim Bir İstanbul Masalı, anlat İstanbul, Karınca Yuvası, Ara, Dicle, Fedai, Zincirbozan, Binbir Gece, Düğün Şarkıcısı, 11’e 10 Kala, Bornova Bornova, Büyük Oyun, Kahve Bahane, Kıskanmak, Ses, Deli Saraylı, Hanımın Çiftliği, Can, İffet, Böyle Bitmesin, Yabancı, Daire, Beni Böyle Sev, Kutsal Bir Gün, Kumun Tadı adlı yapımlarda yer almıştır. Son olarak Tutar mı Tutar adlı yapımda Piraye karakterine hayat vermiştir. Çukur dizisinde ise en son Ezgi karakterini canlandırmıştı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu