Oyuncu Kadrosu

Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Kadrosu Dizinin Konusu Ne?

Ekranlarına gelecek yeni dizilerden birisi de Koca Koca Yalanlar adlı dizi. Peki Koca Koca Yalanlar dizisi oyuncuları kimler, Koca Koca Yalanlar dizisi konusu ne tüm bu soruların cevapları yazımızda sizlerle.

Koca Koca Yalanlar Dizisi Oyuncuları Kimler? Dizide Kimler Rol Alıyor?

Kanal D ekranlarında başlaması beklenen Koca Koca Yalanlar dizisi ilk haberi duyurulduğunda dizinin adı Kocamın Metresi olarak duyurulmuştu. Dizide koca rolünde oynayacak olan Hakan Yılmaz’a başrolde eşlik edecek olan oyuncu Güneşin Kızları dizisiyle hafızalarımıza yer eden Evrim Alasya oldu. Dizide rol alacak diğer oyuncularla beraber detaylı bilgiler yazımızda sizlerle.koca koca yalanlar dizi resmi

Hakan Yılmaz (Ahmet)

Koca Koca Yalanlar başrolde yer alacak olan Hakan Yılmaz’ı yakından tanıyacak olursak; oyuncu 1969, Trabzon doğumlu. Oyuncu özellikle Ayrılsak da Beraberiz adlı dizi ile fenomen olmuştur. Bu dizide Teoman karakteri ile başrolde yer alan oyuncunun en çok bilinen bir diğer dizisi de Yahşi Cazibe adlı dizidir. koca koca yalanlar hakan yılmaz resmi

Bu dizide Kemal karakteri ile büyük beğeni alan oyuncunun yer aldığı bazı yapımlar şu şekilde: Küçük İbo, Başka İstanbul Yok, Yangın Ayşe, Dadı, Filler ve Çimen, Hayat Bilgisi, Avrupa Yakası, Uy Başıma Gelenler, Şans Kapıyı Kırınca, Hababam Sınıfı 3,5, Kısmet, Yaprak Dökümü, Baba Oluyorum, Deliler/Rapor, Yalancı Romantik, Kanal-i-zasyon, Pis Yedili, Bana Bir Soygun Yaz, Ali Ayşeyi Seviyor, Cesur Hemşire, Böcek, Üç Arkadaş.

Evrim Alasya (Müjgan)

Güzel oyuncu Evrim Alasya Güneşin Kızları dizisiyle hafızalara yer etmiş durumda. Oyuncu hakkında detaylı bilgiler verecek olursak oyuncu 1979, İzmir doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan oyuncunun yer aldığı bazı yapımlar: Ihlamurlar Altında, Başka Semtin Çocukları, Muro, Gönülçelen, Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe.koca koca yalanlar evrim alasya resmiBerna Koraltürk

Mimar Sinan Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü mezunu olan oyuncu Haziran 1989 doğumlu. Yer aldığı yapımlar: Dedemin Dolabı, Ah Neriman, Her Sevda Bir Veda, Baba Candır (Ece rolünde), Yok Artık 2, Kardeşim için Dera.

koca koca yalanlar berna koraltürk resmiTolga Ortancıl

Beykent Üniversitesi mezunu olan oyuncu 1992, İzmir/Konak doğumlu. Elde Var Hayat dizisinde Kaan karakterine hayat veren oyuncu Kuzey Güney, İzzet Kaptan ve Oğlu, Güzel Köylü, Yaz’ın Öyküsü, Sevda Kuşun Kanadında, Deli Gönül adlı yapımlarda rol almıştır. koca koca yalanlar tolga ortancıl resmiDoğa Zeynep Doğuşlu

Güzel oyuncu Mustang adlı sinema filminde Nur karakterine hayat vermiştir. Ardından Babam ve Ailesi adlı dizide Çiçek’i canlandırmıştır. koca koca yalanlar doğa doğuşlu resmiTuğçe Karabacak (Sude)

2012 yılında Uçurum adlı dizide Selin karakterine hayat vermiş olan oyuncu Çıplak Gerçek ve Aşk Kırmızı adlı yapımlarda rol aldıktan sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide Şura’nın ablasına hayat vermiştir. Hayalet Dayı, Şehrin Melekleri, Aşk Laftan Anlamaz, Posta Kutusu, 7Yüz adlı yapımlarda rol almış olan başarılı oyuncu Bahtiyar Ölmez dizisinde Nilay karakterine hayat vermiştir. Son olarak Kaç Kaçabilirsen adlı sinema filminde Vildan karakterini canlandırmıştır. koca koca yalanlar tuğçe karabacak resmiSertan Erkaçan (Alp)

Ocak 1987 doğumlu olan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro üzerine eğitim alan sanatçılardan biri. Müzikle de ilgili olan oyuncunun yer aldığı yapımlar ise şöyle: Poll, Es Es (Gürel rolü ile), Ay Büyürken Uyumam, Atlılar, Rakı Masası, Adını Kalbime Yazdım, Arkadaşlar Arasında, Acil Aşk Aranıyor (Abidin rolüyle), Sol Şerit, Can Bedenden Çıkmayınca, Kaçın Kurası, Poyraz Karayel. Son olarak Seven Ne Yapmaz dizisinde Recep karakterine hayat vermiştir. koca koca yalanlar sertan erkaçan resmiMüge Bayramoğlu

6 Eylül 1992 doğumlu olan güzel oyuncu kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Fox Tv’de yayınlanmış olan Pis Yedili adlı dizi ile geçti. Bu dizide üç sezon yer alan oyuncu Beril karakteri ile hafızalara kazındı.keşke hiç büyümeseydik müge bayramoğlu resmiArdından Emanet adlı dizide Gül; O Hayat Benim dizisinde Ceylan; Aşk Zamanı adlı dizide Derya karakterine hayat verdi. Boşa Giden Her Şey adlı kısa filmde rol alan oyuncu son olarak İmkansız Olasılık adlı sinema filminde Zehra karakterini canlandırdı.

Sacide Taşaner (Müjgan’ın Annesi)

koca koca yalanlar sacide taşaner resmi

Son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde rol almıştır. 

Selen Uçer (Nilgün)

Mayıs 1983, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncunun hem annesi hem de babası kimya mühendisliği ile uğraşmaktadır. Avusturya Lisesi mezunu olan oyuncu üniversite tercihinde ailesinin yolundan ilerlemeye karar verip Kimya Bölümünden mezun olmuştur. Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan ünlü oyuncu, üniversite yıllarından oyunculuk yapmaya başlamış.

Bir diğer taraftan da İstanbul Üniversitesinde şan dersleri alıp kendini geliştirmeye devam etmiştir. Yüksek lisans yapmak için Amerika’ya giden oyuncu Ensemble Theatre adlı Newyork’daki tiyatroda staj yapmıştır. 2004 yılında Türkiye’ye geri dönen Uçer, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitmen olarak görev yaptı. Ayrıca Boğaziçi Üniversitesinde de oyunculuk üzerine çalışmalar yapmaya devam etti.Koca Koca Yalanlar Nilgün Kim Bir İstanbul Masalı, anlat İstanbul, Karınca Yuvası, Ara, Dicle, Fedai, Zincirbozan, Binbir Gece, Düğün Şarkıcısı, 11’e 10 Kala, Bornova Bornova, Büyük Oyun, Kahve Bahane, Kıskanmak, Ses, Deli Saraylı, Hanımın Çiftliği, Can, İffet, Böyle Bitmesin, Yabancı, Daire, Beni Böyle Sev, Kutsal Bir Gün, Kumun Tadı adlı yapımlarda yer almıştır. Son olarak Tutar mı Tutar adlı yapımda Piraye karakterine hayat vermiştir. Çukur dizisinde ise en son Ezgi karakterini canlandırmıştı.

Koca Koca Yalanlar Dizisi Konusu Ne? Neyi Anlatıyor?

Dizinin ilk adının Kocamın Metresi olarak duyurulmasından anlaşılacağı üzere aldatılan bir kadının hikayesine tanık olacağız. Eşinin kendini aldattığını öğrenen bir kadının neler yapabileceğine tanık olacağımız dizide bol entrika olacak. 

Koca Koca Yalanlar Tanıtım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu