Haberler

Koca Koca Yalanlar Oyuncuları Kim Kimdir? Koca Koca Yalanlar Ne Zaman Başlayacak? Konusu Ne?

Koca koca yalanlar oyuncular kim olduklarını daha önce hangi dizide oynadıklarını ve hangi projelerle ün kazandıklarını anlatırken Koca Koca Yalan konusu ne olduğundan bahsedeceğiz. Sakın Bizden ayrılmayın.

Koca Koca Yalanlar Oyuncuları

Kanal D ekranlarına bomba gibi hem komedi hem romantik mi romantik kadın erkek ilişkilerini anlatacak olan koca koca yalanlar oyuncuları kim olduğuna geçmeden önce dizi hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum. Avlu ve savaşçı dizisinin yapımcılığını yaptığı Limon film tarafında yapımcılığı üstlenildiği için son zamanlarda Limon film oldukça iddialı projeler ortaya koymaya başladı. Bu yüzden Kanal D’nin yeni dizisi koca koca yalanlar da bizlerin dikkatini oldukça çekti.

Yapımını Hayri Aslan’ın yapacağı Koca koca yalanlar 13 Ağustos Pazartesi günü ekran karşısında il sınavını verecek. Bakalım beklediğimiz gibi iyi bir reyting alacak mı? Şunu da söylemeliyim. Pazartesi günü söz ve Çukur’a rakip olabilecek mi? Şu na için bence en önemli soru olması gerekir. İlk bölümde ortaya koyacağı ve devam ettireceği performans çok önemli. Bakalım Koca Koca yalanlar bunu başarabilecek mi? Dizi hakkında bazı bilgileri ve endişelerimi paylaştıktan sonra Koca koca yalanlar oyuncu kadrosuna bir göz atalım.

Hakan Yılmazkoca koca yalanlar hakan yılmaz resmi

Aralık 1969 yılında Karadeniz’in hırçın dalgalarının vurduğu 61 plakası ile ünlü olan Trabzon ilimizde hayata gözlerini açmıştır. Şu an 48 yaşında olan Hakan yay burcudur. Kendisini yahşi Cazibe dizisindeki performansı hala gözlerimin önüne gelen Hakan beyi dram filmlerinde asla düşünemiyorum. Hakan bey her zaman şaka ve esprinin hakim olduğu bir projede yer almalı. Tam da bu proje Hakan beyin karakterine uygun olduğunu düşünüyorum.

Evrim Alasyakoca koca yalanlar evrim alasya resmi

Ağustos 1979 yılında İzmir ilimizde hayata gözlerini açan güzel oyuncu, oyunculuk üzerine “Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü” alanından mezun olduktan sonra kamera karşısına geçmek yerine tiyatro sahnelerini tercik etmiştir. Ardından, televizyonların her eve yayılması ile tiyatro sahnelerini izlemeye gelenlerde ki düşüş sebebi ile bir çok tiyatro oyuncusunu kamera karşısına geçirmiştir. Evrim Alasya da bu modaya uymuştur.

Tuğçe Karabacakkoca koca yalanlar tuğçe karabacak resmi

1987 yılında Rahmetli Süleyman Demirel’in memleketi olan Isparta da hayata gözlerini açmıştır. Marmara üniversitesi Moda bölümü okuyan Tuğçe Karabacak Çıplak gerçekler adlı diiz ile bu sektöre adım atmıştır.

Ferdi Sancar

Mart 1980 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelen Ferdi Sancar, Hakan Yılmaz gibi tam komedi filmlerin ve dizilerin adamıdır. Ferdi Sancar’ı dizilerden çok sinema filmlerinde daha çok izlemekteyiz Yakın zamanda 2017 yılında üç 2016 yılında 2 sine filminde yer almayı başardı. Küçük Esnaf, Kardeşim benim, Bahtiyar Bahtıkara, Ölene Kadar, Kardeşim Benim 2 adlı sineme filmleri Ferdi Sancar’ın oynadığı dizilerden sadece bazılarıdır. 

Sertan Erkaçankoca koca yalanlar sertan erkaçan resmi

Nisan 1987 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan oyuncu Koç Burcudur. İlk kez kamera karşısına 2009 yılında Es Es filminde oynamıştır. Son olarak Koca koca yalanlar dizisine dahil olmadan önce 2016 yılında Rengarenk dizisinde kendisine yer bulmuştu.

Koca Koca Yalanlar Dizisinin Konusu

Kadın Erkek ilişkisine farklı bir boyut getirmeyi amaçlayan ve asla yapmaz dediğiniz hal ve davranışları aslında eşiniz yapmış veya yapıyor olabilir. Bunu vurgularken ortaya çıkan kimi zamana absürt kimi zaman da komik olayları izleyeceğiz.

Hakan Yılmaz’ın kıvrak zekası ve oyunculuğu ile dizi oldukça ilgi çekiyor. Evli olanlar illaki kocam kesinlikle bunu yapmaz demiştir. Peki ya eşiniz gerçekten yapmaz dediğinizi ya yapıyorsa diyerek bizlere bu hikayeyi kimi zaman güldürerek kimi zaman da düşündürerek anlatacak.

Koca Koca Yalanlar Tanıtım Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu