Kocaman Ailem

Kocaman Ailem Demir Kimdir? Demir’in Gerçek Adı Ne? Merak Ettikleriniz

Mia Yapım imzalı Kocaman ailem seyirci ile buluşmak için gün sayarken bizler de sizlere dizinin karakterlerini tek tek tanıtmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda Kocaman Ailem Demir kimdir? Kocaman Ailem Demir’in gerçek adı ne? Oyuncu hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle.

Kocaman Ailem Demir Kimdir?

Hulusi’nin en has adamı olan Demir, ayrıca Hulusi’nin oğlu gibi çok sevdiği ve değer verdiği biridir. Yaptığı kaza ile ölümden dönen Hulusi’nin isteğini yerine getirecek olan da Demir’dir. Demir Hulusi’nin kalbini kırdığını söylediği o üç kadını ve ardından da Hulusi’nin hayatında köklü değişikliğe neden olacak o gerçeği öğrenip geri döner. 

kocaman ailem aksel bonfil resmi

Elif’in nişanlısı olan Demir oldukça cesaretli bir yapıya sahiptir. Hulusi’nin kendisine verdiği her görevi yerine getiren Demir, onun gözünde çok değerlidir. Elif ile deli gibi birbirlerine aşık olan ikilinin arasında her ilişkide olduğu gibi kimi zaman inatçılıktan kaynaklı kavgalar kimi zaman duygusal anlar yaşanır. İnişli çıkışlı bu yolda her aşık gibi onları da büyük sürprizler beklemektedir.

Kocaman Ailem Demir’in Gerçek Adı

Demir’in gerçek adı Aksel Bonfil. Yönetmenlikten tutun senaritliğe, senaristlikten tutun oyunculuğa, pek çok yeteneği olan Bonfil bu dizideki oyunculuğu ile adından söz ettirecek oyunculardan. 1989, İzmir doğumlu olan genç oyuncu yakın zamanda Altın Koza Ödülü’nü almıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunu olan başarılı oyuncunun başarı merdiveninde bu denli iyi tırmanmasında Demet Akbağ ile tanışması oldukça etkilidir. Demet Akbağ ile tanıştığında henüz üniversite öğrencisi olan oyuncu bu vesile ile Yılmaz Erdoğan’dan da eğitim alma imkanı bulmuştur. 

 

Seviyor Sevmiyor, Aşk Laftan anlamaz, Kiraz Mevsimi, Güneşi Beklerken ve Çok Güzel Hareketler Bunlar gibi oldukça popüler olan yapımların senaryosunu yazan yetenekli oyuncu Kelebeğin Rüyası adlı yapımda ardından da Deliha 2 adlı sinema filminde yer alıp bir kez daha büyük beğeni almayı başarmıştır. 

Oyuncu 1,87 boyundadır. 78 kilodur. Oyuncuyu yakından tanımak adına adıyla ilgili komik anların derlendiği Beyaz Show’dan bir video ile sizlere veda edelim, mutlaka izleyin ;)

Aksel Bonfil Video

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu