Kocaman Ailem

Kocaman Ailem Elif Kimdir? Elif’in Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Çok yakında Atv ekranlarında başlayacak olan Mia Yapımı Kocaman Ailem karakterlerinden Elif karakteri izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Kocaman Ailem Elif kimdir? Kocaman Ailem Elif’in gerçek adı ne? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle.

Kocaman Ailem Elif Kim?

Atv ekranlarının yaz dizilerinden olan Mia Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Kocaman Ailem usta oyuncuları bünyesinde barındırıyor. Dizinin en sevilen karakterlerinden olacağına inandığımız Elif karakterini bu yazımızda tanıtacağız. Ölümün kıyısından dönen Hulusi’nin geçmişte kalbini kırdığı üç kadını bulma görevini verdiği Demir’in bu üç kadını bulması ve ardından Hulusi’nin bu kadınlardan çocuklarının olduğunu öğrenmesini konu alan sımsıcak bir hikayeye sahip olan Kocaman Ailem dizisinde Elif, dizinin sevilen karakterlerinden Demir’in nişanlısıdır. İkilinin hem aşklarına hem de atışmalarına tanık olacağımız dizide Elif’in kıskanç halleri de bizleri gülümsetecek cinsten. Elif kişilik olarak da inatçı bir karaktere sahip olunca Demir’in işi bir kat daha zordur. Kahkaha bombardımanına uğrayacağımız dizide en sevilen çiftlerden biri kuşkusuz Elif-Demir çifti olacak.

Hulusi’nin kızı olan Elif’in annesi ise Jaledir. Hulusi’nin hayallerindeki ağırbaşlı kız çocuğu değildir. Dediğim dedik inatçı biri olan Elif sürekli Demir ile kavga edip defalarca nişan atmıştır. Hatta nişan atma rekorunu kırdıkları bile söylenebilir. 

Kocaman Ailem Elif’in Gerçek Adı

Elif’in gerçek adı Çağla Demir. Medcezir dizisiyle büyük beğeni alan oyuncu 1992, Samsun doğumlu. Dört kız kardeş olan Demir’in tüm kardeşleri bu sektörün içindedir. Ailenin en küçük kızı olan Çağla Demir, küçük olmasından dolayı evin de en haylazı olduğunu itiraf ediyor. Babası henüz çok küçükken vefat eden oyuncu, lisenin ardından Ankara Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesini kazanmıştır. Oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu Tümay Özokur Oyunculuk Atölyesi’nde eğitimini tamamlamıştır.

kocaman ailem çağla demir resmi

Oyunculuk öncesinde bir süre mankenlik de yapmış olan oyuncu pek çok reklam filminde yer almıştır. Genelde güleryüzlü olan oyuncu kırılgan bir karaktere sahip olduğunu dile getiriyor. Mecezir dizisinde Ceren karakteri ile seyirciden tam not alan oyuncu daha sonra iki sezon boyunca Kara Sevda adlı dizide Banu karakteri ile seyirci karşısına çıktı. Son olarak Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman’ın başrollerini paylaştığı Siyah İnci adlı dizide Ece karakterine hayat vermiştir.

Çağla Demir Yaşı, Boyu, Kilosu

Kocaman Ailem dizisinde Demir’in nişanlısı Elif’e hayat verecek olan Çağla Demir 1,64 boyunda 55 kilodur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu