Kocaman Ailem

Kocaman Ailem Hulusi Kimdir? Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Atv ekranlarında çok yakında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Kocaman Ailem baş karakteri olan Hulusi karakteri aslında hepimizin Akasya Durağı’ndan tanıdığı bir isim. Peki Kocaman Ailem Hulusi kimdir? Kocaman Ailem Hulusi’nin gerçek adı ne? Oyuncu hakkında merak ettiğiniz her şey haberimizin devamında sizlerle.

Kocaman Ailem Hulusi Kimdir?

Mia Yapım imzalı Atv ekranlarının yeni dizisi Kocaman Ailem Hulusi’nin bir kaza sonrasında helallik istemeye karar verdiği üç kadından çocuğunun olduğunu öğrenmesi ile başlıyor. Varlıklı bir ailenin başındaki Hulusi bu gerçekle geniş bir aileye de kavuşur. Bu ailede yok yoktur. Eğlencenin eksik olmadığı dizide Hulusi karakteri ile çok gülüp çok duygusal sahneler yaşayacağız.

Hulusi oldukça varlıklı pastırma ve sucuk fabrikası olan biridir. Cimrilikte üstüne olmayan Hulusi, cimri olduğunu asla kabul etmez. Hayalini kurduğu kocaman aile ona hiç beklemediği anda gelir. Elif’in, Ahmet’in ve Selim’in babası olduğunu öğrenir. Bakalım bu hikayede bizleri neler bekliyor olacak. İzleyip birlikte görelim.

Kocaman Ailem Hulusi’nin Gerçek Adı

Hulusi’nin gerçek adı Levent Ülgen. Ağustos 1962, Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde dünyaya gözlerini açan oyuncunun babası bir bankada müdür olarak çalışmıştır. Ailenin iki çocuğundan olan Ülgen bir kız kardeşe sahiptir. Liseyi Ankara İnönü Lisesi’nde okuyan oyuncu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü mezunudur. Oyunculuğa ilgili olan Ülgen mezuniyetten sonra bu konuda da eğitim almaya karar verip Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü de bitirmiştir. Devlet Tiyatrolarında görev yapmaya başlayan Ülgen hem oyuncu hem de yönetmen olarak görev yapmıştır. 

kocaman ailem levent ülgen resmi

En Son Babalar Duyar adlı TRT1’in sevilen dizisinde Kadir adında evin babasının en çok yakındığı damadına hayat verdi. Bu karakterin en çok kullandığı söz olan Hallederiz lafı ile oyuncuya gerçek hayatta bile “Hallederiz Kadir” diye şaka yapan pek çok kişi olmuş :D Sunuculuk konusunda da oldukça başarılı olan Ülgen, yine aynı kanalda Bir Kelime Bir İşlem adlı programın sunuculuğunu yapmıştır.

2104 yılında Roman Havası adlı dizide başrolde yer aldı. Hayati ve Diğerleri, Aşk ve Gurur, Kızkaçıran, Bir Şey Değilim, Terkedilmiş, Niyazi Gül Dört Nala, Kiralık Aşk, Kasap Havası, Roman Havası, Bizum Hoca, Salih Kuşu, Çocuklar Duymasın gibi pek çok yapımda yer almıştır. Akasya Durağı’nda Sinan olarak hafızalara yer etmiştir. 

Oyuncunun bilinmeyen yönlerini merak edenler için Levent Ülgen’in o muhteşem hafızasını gösteren o video:

Levent Ülgen Yaşı, Boyu, Kilosu, Eşi

Tiyatrocu olan Tülay Bursa ile evlenen oyuncu boşanma kararı aldı. Daha sonra 2014 yılında Ziynet Şafak ile evlendi. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu