Kocaman Ailem

Kocaman Ailem Jale Kimdir? Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Kocaman Ailem Jale kimdir? Kocaman Ailem Jale’nin gerçek adı nedir? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler ile ilgili detaylı bilgiler yazımızın devamında siz değerli takipçilerimizle.

Kocaman Ailem Jale Kimdir?

Mia Yapım imzalı Atv ekranlarının yaz dizisi Kocaman Ailem’in başlamasına çoidenk az kaldı. Dizinin en sevilen karakterlerinden biri kuşkusuz Jale olacak. Elif’in annesi olan Başak sevgi doludur. Kzı Elif’in mutluluğu için yapmayacağı şey yoktur. Onun bir gülüşü ile dünyalar onun olur. Gözyaşları ise Jale’nin dertlerine dert katmasına neden olur. Kısaca Jale’nin hayatı kızının mutluluğuna denktir. Bu mutlu hayata bir de sürpriz eklenir. Bakalım bu gerçek ile hayatlarında neler değişecek? Bunu da hep beraber izleyip görelim.

Jale’nin asıl adı Semihadır. Ancak artık kendisine Jale denmesini ister zira o isimle geçmişi gömmüştür. Artık yeni bir isim ve yeni bir hayata sahiptir. Elif’in annesi olan Jale, kızı için elinden gelen ne varsa yapabilecek fedakar bir annedir. Hulusi ile olan beraberliğinden Elif dünyaya gelmiştir. Hulusi ile de tek bağı budur. 

Kocaman Ailem Jale’nin Gerçek Adı

Jale’nin gerçek adı Zeynep Gülmez. Temmuz 1974, Bursa doğumlu olan oyuncu eğitim hayatını Bursa’da tamamlamış, ardından da Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü kazanmıştır. Meznuiyetin ardından yine Bursa’ya dönen oyuncu bir süre Bursa Devlet Tiyatrosu’nda görev yapmıştır. 1998 yılında Bursa’dan İstanbul’a taşınan oyuncu, Yalçın Menteş Tiyatrosu, Kandemir Konduk Tiyatrosu, Oyun Atölyesi, Donkişot Tiyatro, Tiyatro Cafe’de çalışmıştır.

kocaman ailem zeynep gülmez resmi

Bu süreç içerisinde pek çok tiyatro oyununda yer almış olan tecrübeli oyuncu, Mahallenin Muhtarları adlı dizi ile dizi sektörüne giriş yapmıştır. Bu dizide Esra ile seyirciden tam not almayı başaran Gülmez,  Yeşil Deniz, Kaçış, Rüzgarlar, Komik Bir Aşk Hikayesi, Alemin Kralı, Kirli Beyaz, Parmaklıklar Ardında, Annem, Ters Yüz, Sev Kardeşim, Selena, Asla Unutma, Şubat Soğuğu, Hürrem Sultan, Sırlar Dünyası, Sevgi Ana, Kınalı Kar, Kuzenlerim, Vay Anam Vay, Cinlerle Periler, Oyunbozan, Ona Bakma Bana Bak, Eyvah Kızım Büyüdü, Dikkat Bebek Var, Abuzer Kadayıf, Küçük Besleme, Güle Güle, Bize Ne Oldu, Ayrılsak Da Beraberiz, Kaç Para Kaç, Tatlı Kaçıklar, Çiçek Taksi adlı yapımlarda yer alan oyuncu son olarak Yalaza dizisinde Kezban karakterine hayat vermiştir. 

44 yaşında olan oyuncu yengeç burcu. 1,73 boyunda. Yönetmenlik yapan Tolga Güleryüz ile 2015 yılında evlenen oyuncu geçen sene Mart ayında ayrılma kararı almıştır. Oyuncuyu daha yakından tanımak isteyenler için bir de kendisiyle yapılan bir röportajı sizlere sunmak istedik:

Zeynep Gülmez Video

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Gsliba ordan oraya dolasacam??senin tl vurusmu bulasmis kiz benim tl şarşimi misafirler almis tl de şarşi az kalmis ya???yarin kacta gelirsin buraya yainada isim var ya??kiz ne bulasigi senin azindan cikti ben hep bulasiklari yikarim ya zaar???

  2. Esnam ya galiba virüs bulaştı dun abimin elindeydi tl?? bozdu galiba ????
    Esna ablam abimin misafiri geldi onunla ilgileniyordum ?? işler yine çıktı kız ??? bende bulaşık yıkıyorum esnam zarar zarar valla???
    Ben 12 gibi gelebilirim esna ablam ben çıkıyorum iş bekler beni iyi geceler tatlı rüyalar sana ablam??????
    Tylla ablam iyi geceler tatlı rüyalar bugün yoktun ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu