Komşular

Komşular Dizisi (2017) Beliz Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Avustural’da 1985 yılında yayın hayatına başlayan Neighbous adlı dizinin Türkiye uyarlaması olarak 6 Kasım saat 17:00 da yayın hayatına başlayacak olan “Komşular1 adlı dizinin oyuncularını teker teker tanıtmaya devam ediyoruz.

Derin İnce Resmi

Komşular Dizisi Beliz Kimdir?

Komşular dizisinin tüm oyuncularını daha dizi yayın hayatına başlamadan sizler için tek tek tanıtmaya ve sizler ile tanıştırmaya devam ediyoruz. Şimdi sizler ile tanıştıracağımız kişi [pembebuton]NAZLI[/pembebuton]’nın kızı Beliz olacak.

RBEZK65

 

Beliz NAzlı’nın ikinci evliliğinden olan evladıdır. Nazlı kendisinden büyük bir abisinin olduğundan haberi yoktur. Annesinin ilk evliliğinden haberi yoktur. Nzlı karkter olarak şımarık bir kızdır. Daha lise öğrencisi olan Beliz erkek arkadaşları ile olan yaşantıları ile gündeme gelecek. Beliz annesinden çok babasına daha çok sevmektedir. Babası Beliz’i şımarık büyütmüştür.

Komşular Dizisinde Beliz Karakterini Kim Canlandırıyor?

Fox Tv ekranlarında 6 kasımda yayınlanacak olan Komşular adlı dizide Nazlının ikinci evliliğinden olma kızı Beliz karakterine hayat veren genç yıldız adayı Derin İnce’dir. 1998 yılında Ağustos ayında hayata gözlerini açan Derin İnce Aslan burcudur. Genç yaşta olmasına rağmen burcunun özelliği ile sakin duruşu ve sıcak kanlı olması yüzüne yansıyan Derin İnce İzmir ilimizde büyümüş daha sonra İstanbul’a taşınmıştır.

 

Derin İnce Resmi3

Derin hem okul hemde dizi çekimlerini bir arada yürütecek. Beliz ilk ekran karşısına 2016 yılında gösterime giren “Yağmurlarda Yıkansam” adlı   Sinema filminde oynamış ve oradaki performansı ve başarısı Komşular dizisinde Beliz karakterine hayat verme fırsatı verdi. Genç oyuncuya hem oyunculuk hem de okul hayatında başarılar dileriz.

Derin İnce (Komşular Dizisi Beliz) Fotoğrafları

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu