Komşular

Komşular Dizisi Buse Kimdir? İşte Ayrıntılar

Foc Tv ekranlarının yakın zamanda gündüz kuşağı dizileri arasında olmaya hazırlanan Komşular adlı dizinin güzeller güzeli Buse karekteri şimdiden merak edilir oldu. Bizde sizler için Buse kimdir? Gerçek de ismi ne? bu soruları araştırdık.

Komsular Dizisi Buse Merve Güran Resmi3

Komşular Dizisi Buse Kimdir?

Komşular dizisi daha başlamadan oyuncu kadrosu ile gündeme gelmeye devam ediyor. Komşular dizisinin teasterlerinden ve birinci bölüm fragmanlarında maviş gözlü kız izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Ancak fragmanlarda ismi belli olmayan güzel oyuncuyu sizler için araştırdık. Öncelikle dizide Buse nasıl bir karaktere hayat verecek bu sorunun cevabını verelim.

 

Komsular Dizisi Buse Merve Güran Resmi4

Buse Komşular adlı dizide Şefika’nın yanında Restoran da  çalışmaktadır. Dizide Engin ile birbirinden hoşlanan iki sevgiliyi canlandıracaklar. İş yeri sahibi Şefka ile yaşadıkları sıkıntılar hepimizin üzülmesine neden olacak. Ancak  Birbirine karşı ilgi duyan aşıkların birbirlerine karşı açılması hem duygusal hemde komik sahneler Fox Tv ekranlarında saat 17:00 da bizlerin karşısında olacak. 

 

Komşular Dizisi Buse Karakterini Kim Canlandırıyor?

Fox Tv ekranlarında yakında başlayacak olan Komşular adlı dizinin Güzel oyuncusu Buse karakterine kimin canlandırdığı izleyiciler tarafından merak konusu oldu.  Buse karakterine hayat veren Merve Güran’dır. 1993 yılının Ağustos ayında hayata gözlerini açan güzel oyuncu Başak burcudur.  Buse yani gerçek ismi Merve Güran yardım etmeyi seven arkadaşlarının ve akrabalarının kendisine ihtiyacı olduğunda elinden ne gelirse yapan ayrıca hem giyim konusunda hemde ev yaşantısında titiz biri olması Merve’nin burcu olan başak burcunun özelliklerini taşıdığını göstermektedir.

Komsular Dizisi Buse Merve Güran Resmi2

Merve Güran’ın sevgilisi Erdem Akyıldız’dır. Merve İlk olarak 2011 yılında Masumiyet adlı tiyatro oyununda 16 oyuncu arasında olmayı başardı ve burada kendisine yer buldu. Daha sonra 2015 yılında sergilenen Aşk-ı Masumiyet adlı tiyatro oyununda sahnelerde oldu. 2017 yılı haziran ayında ise “Tartuffe” adlı tiyatro oyununda oynamıştır. Merve sadece tiyatro alanında değil aynı zamanda 2017 yılında yayınlanan komedi türündeki “Papatya” adlı sinema filminde rol almıştır. Merve dizi sektöründe ise atv ekranlarında 29 ocak 2015 yılında yayınlanan Bedel adlı dizide rol almıştır.

 

Merve Güran’ın (Komşular Dizisi Buse) Fotoğrafları

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu