Komşular

Komşular Dizisi Deniz Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Fox TV ekranlarında 6 Kasım’da başlayacak olan komşular dizisinde Deniz karakterine hayat veren oyuncu Kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bu soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz ??

gizem altunay resmi 4

Komşular Dizisi Deniz Karakteri Kimdir?

Fox tv günlük dizi olarak ortaya koyduğu ve yapımcılığını med yapım üstlendiği komşular dizisi daha başlamadan gündem olmaya başladı. Dizinin teaserlerinde öne çıkan ve fragmanlarda ismi dahi belli olmayan Deniz karakterini sizler için araştırdık. Deniz bütün huylarını annesinden almıştır. Babası huylarının annesine benzemesinden hiç de şikayetçi değildir. Deniz zorluklar ile baş edebilen güçlü bir genç kızdır. Hayat şartları onu bu hale getirmiştir.

gizem altunay resmi 3

Mahallede gördüğü Demir’den hoşlanmaktadır ama aşkını itiraf edememiş bir kızdır. Demir’de Denize karşı boş değildir. Deniz duygularını karşı tarafa aktarmada sıkıntı yaşayan ve aşk konusunda içe kapanık bir karakterdir. Deniz  aslında sevdiğini kendisine bile haykırmaktan çekinen biridir.  Ama normal yaşantısında görenlerin Deniz’i hiçte içine kapanık olarak değerlendirmezler.

Komşular Dizisinde “Deniz” Karakterini Canlandıran Kim?

Fox tv ekranlarında büyük bir ümit ve hazırlık ile ortaya konan ve “Neighbours” adlı 1985 yılında yayın hayatına giren dizinin uyarlaması olarak karşımıza çıkacak. Komşular adlı dizide Deniz karakterine hayat veren güzel oyuncu Gizem Altunay‘dır. 1987 senesinin Mart ayında dünyaya gelen güzel oyuncu balık burcudur. Gizem karşısındakine karşı ilgi ve şefkatli bir yapısı vardır. Bu yönü ile Balık burcunun özelliğini taşımaktadır. Ayrıca hayvanları seven özellikle kedi ve köpeğe karşı ilgili olan Gizem, aynı zamanda heykel boyama sanatı ile uğraşmaktadır.

gizem altunay resmi 2

 

Gizem aslında kamera karşısında değil kamera arkasında olmak için Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünü ” tamamlar üniversitede oyunculuğa merak salar ve kendisini bu alanda geliştirir. Üniversiteyi bitirdikten sonra 2009 yılında ilk TV karşısına “Deniz Yıldızı” adlı dizinin ilk sezonunda konuk oyuncu olarak “Elif” karakterine hayat vermiştir. Dizinin ilerleyen sezonlarında da oynamış ve buradaki performansı bir nevi oyuncu için referans olur. 2011 yılında uzun soluklu dizi olan “Beni affet” dizisinin 4 sezonunda da oynama başarısı göstermiştir. 

Komşular Dizisi [mavibuton]DEMİR[/mavibuton] ve Komşular Dizisi [pembebuton]NAZLI[/pembebuton] için renkli butonlara tıklayarak bulabilirsiniz

Gizem Altunay Fotoğrafları

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu