Komşular

Komşular Dizisi Ekin Kimdir? İşte Ayrıntılar

Fox Tv ekranlarına 6 Kasımda yayınlanacak olan Komşular dizisinde Ekin karakterini sizler ile tanıştırmaya devam ediyoruz. 

Melih Akdemir Resimleri

Komşular Dizisinin Ekin’i Kim? Ekin, Nasıl Bir Karakterdir?

Fox’un günlük dizileri arasına girmeye hazırlanan Komşular Dizisinde genç kızların merakına vakıf olan Ekin karakteri dizide nasıl bir Ekini canlandıracak? Karanfil sokak sakinlerinin hayatlarını konu alan Komşular adlı dizide Ekin Seza ile Tunç’un oğlunu canlandıracak. Ekin, babası Tunç’un annesi Seza ile tanışmadan evvel Nazlı ile birliktelik yaşadığını ve Nazlıdan bir evladı olduğunu bilmez. Ekin rol model olarak babası Tunç’u alır. Ekin lise de okuyan bir gençtir. Aynı mahallede Beliz adında okul arkadaşı vardır. Beliz ile Ekin arasında duygusal manada bir şeyler olacak.

Melih Akdemir Resimleri1

Komşular Dizisi Ekin’i Kim Canlandırıyor?

Komşular dizisinde yakışıklı genç oyuncu Ekin genç kızların sosyal medyada en çok merak edilen oyuncu arasında girdi. Komşular adlı dizi başlamadan haber olmaya devam ediyor. Komşular dizisinde ekin karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Melih Akdemir‘dir. 1995 yılının Aralık ayında İstanbul’da hayata gözlerini açan Melih 22 yaşının içerisindedir. Melih yay burcudur. Melih kibar enerjik olması ve karşısındakine karşı hep iyi niyet beslemesi açısında burcunun özelliklerini taşımaktadır. Yakışıklı oyuncunun yakından çekilmiş resimlerinde gözlerinin yeşil olması dikkatleri üzerine topluyor.

 

Melih Akdemir Resimleri4

Melih lise eğitimini “Sadri Alışık Kültür Merkezinde” aldıktan sonra dizi dünyasında kendisine yer buldu. 2016 yılında “Gülümse Yeter” adlı dizide rol almayı başaran Melih bu dizideki oyunculuğu çok beğenildi yakın zamanının en iyi dizilerin kendisine yer bulmayı başardı. Bunlar ; “Vatanım Sensin” , “Muhteşem Yüzyıl Kösem” ve son olarak “Umuda Kelepçe Vurulmaz” adlı dizilerde kayda değer başarısından sonra günlük dizi olan komşular dizisinde rol almayı başardı. Genç oyuncuya başarılar dileriz.

Melih Akdemir (Komşular Dizisi Ekin) Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu