Komşular

Komşular Dizisi Şefika Kimdir? Şefika’nın Gerçek Adı Ne?

Komşular dizisi 6 Kasımda seyirci ile buluşmaya hazırlanırken bizlerde dizi karekterlerini tanıtmaya sizler ile tanıştırmaya devam ediyoruz. Karanfil yokuşu sakinlerinden olan ŞEFİKA Hanım kimdir? ŞEFİKA‘nın gerçekte ismi nedir? İşte ayrıntılar…

Serap Önder Komşular Şefika Resmi7

Komşular Dizisi Şefika Nasıl Bir Karakterdir?

Fox Tv’nin gündüz kuşağında yer  almaya hazırlanan Komşular Dizisinin önde gelen karakterlerinden biri olan Şefika hanım Nasıl biridir?  İşte sornun cevabı. Şefika hanım mahallenin en eskilerinden, bu günkü gençlerin doğumunu bilen mahallenin sevilen bir ablasıdır. Şefika hanım rızkını kazanmak için Şefika’nın Yeri adlı bir lokantası vardır.

Serap Önder Komşular Şefika Resmi

 

Vakti zamanında mahallenin şimdiki muhtarı Altan ile Büyük bir aşk yaşamışlardır. Ama çeşitli nedenlerden dolayı birbirlerine kavuşamamışlardır. Şimdi ikisi de yalnız kalınca Şefika geçmişin intikamını her Fırsatta Altan’dan çıkarmaya çalışır. Aralarında tatlı güzel bir çekişme vardır. Bu rolü hakkı ile üstesinden geleceğine hiç şüphemiz yoktur.

Komşular Dizisi Şefika Karakterini Kim Canlandırıyor?

Komşular Dizisinin karanfil yokuşunun Şefika annesi karakterini canlandıran usta oyuncu Serap Önder‘dir. Ağustos 1956 yılında Sinop ilimizin Boyabat ilçesinde hayata gözlerini açmıştır. Serap hanım Aslan burcudur. Sıcak kanlı olması, sakin duruşu ve güçlü bir yapısı ile burcunun özelliklerini taşımaktadır. Serap Önder, ilk kez Tv karşısına 51 yaşında iken 2007 yılında “Pazar Bir Ticaret Masalı” adlı dizide yaşlı kadın rolü ile karşımıza çıkmıştı.

 

Serap Önder Komşular Şefika Resmi2

2008 yılında ise “Kurbanlık” adlı sinema filmi ile harika bir oyunculuk sergileyerek yıldız parlamıştır. Serap Önder için oyunculuk hayatının km taşlarından olan “Aşkın Bedeli” adlı dizide 2,5 sezon (428 Bölüm) Hayriye rolü ile “Hayat Şarkısı” adlı dizideki “Aysel” karakteri Serap hanımın ülke çapında tanınmasında önemli bir etken oldu. Başarılı ve usta oyuncuya başarılar dileriz.

 

Serap Önder (Komşular Şefika) Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu