Komşular

“Komşular” Dizisinin “Nazlı”sı Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Komşular dizisi 6 Kasımda Fox Tv ekranlarında saat 17:00 ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Bizlerde dizinin oyuncularını teker teker tanımaya devam ediyoruz.

zafer esen demircan resmi 1

Komşular Dizisi Nazlı Karakterini Kim Canlandırıyor?

Fox Tv  ekranlarında yakında başlayacak olan Komşular dizisinde Nazlı karakterine hayat veren Zafer Esen Demircan dır. Temmuz 1974 yılında Ankara’da hayata gözlerini açan Zafer Esen Demircan Aslan burcudur. Zafer Esen Demircan burcunun bir kısım özelliklerini kendisinde görmekteyiz. Zafer Demircan’ın Ares adında bir köpeği vardır. Zafer hanım hayvanları seven bir kişiliği vardır. Zafer hanım “hayvanları sevmeyen insanları sevemez” anlayışı ile elinden geldiğince hayvanları seven bir kişiliği vardır. Piyano konusunda oldukça yetenekli bir yeğeni vardır. Zafer Demircanın Ali Mert adında yakışıklı bir evladı vardır. Eşinin ismi Teoman’dır. 

zafer esen demircan resmi 2

Komşular Dizisi Nazlı Karakteri Kimdir?

Komşular dizisinde Bir anneyi canlandıracak olan Nazlı geçmişte Tunç ile bir birliktelik yaşar. İki genç birbirlerini severler ancak ikilinin arası açılır ve Nazlı hamile olduğunu söylemez ve Tunç’tan saklar. Aradan yıllar geçer. Nazlı’nın hayatına başka birileri girer. Yıllar sonra Tunç ile bir araya gelen Nazlı gerçekleri söyleyecek mi bilinmiyor. Sarı saçları başından geçen sıkıntılı günlere inat güzelliğinden hiç bir şey kaybetmeyen Nazlı Tunç’un karşısına çıktığında da yine göz alıcıdır. Tunç ise Nazlı’ya olan yıllarca eskimeyen aşkını kalbine gömse de içindeki o güzel duygudan kaçması mümkün değildir. Nazlı’nın bir de kızı vardır. 

Zafer Esen Demircan Resimleri

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu