Kördüğüm

Kördüğüm 111. Bölüm Özeti # Tapasya’nın İhaneti

Kördüğüm 111. bölümde Neler olacak? Kördüğüm 24 Kasımda Neler Yaşanacak? Kördüğüm 111. Bölüm Fragmanı Çıktı mı? Bu soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 111. Bölüm DETAYLI Özeti

Kördüğüm 24 Kasımda Ekranlara gelecek olan 111. Bölümde; Raghu ve Tapasya kumarhaneden bütün oyunları kazanıp epey para kazanınca gelen misafirlerin ilgi odağı olurlar. Çünkü kumarda üst üste kazanmak hem hayatın normal akışına ters hemde milyonda bir ihtimallerden biridir. Bu işin peşine düşen aynı masada kumar oynayan Mehra, Tapasya’nın müsait olduğu bir anını yakalayarak konuşmak istediğini söyler. Tapasya ne hakkında olduğunu sorunca kumarda hiç kaybetmeden devamlı kazanmalarını konuşmak istediğini bir de önerisi olduğunu söyler. Tapasya Mehra’yı dikkatle dinler.

Kördüğüm 111. Bölüm Resmi

Mehra Raghu’ya değil kendisine çalışmasını Ragu’dan daha çok para vereceğini öyleyince Tapasya hemen cevap vermez. Çünkü Mehra doğru söyleyip söylemediğini kestirmek çok zordur. Eğer Tapasya ilk başta kabul etse bu sefer diğer oyunlarda hile yaptıklarını da kabul etmiş olacak. O yüzden teklifi hemen kabul etmez ve Mehra’nın yanından ayrılır. Bu sırada Diva tapınağa gider. Tapınakta Diva tanıdık bir yüz ile karşılaşır. Diva orada milletten yalvar yakar para toplayan  Masoome’yi görünce alır konağa getirir.

 

Ev halkı Diva’nın getirdiği çocuğun evde kalmasına karşı çıksalar da Diva ağızlarının payını verir. Jogi ise Diva’nın kızı neden eve getirdiğini,altta yatan sebebi bilmektedir. Kumar zengini tapasya ise ayağını yerden kesmek için arabalara bakmaya gider. Bu sırada da tesadüf Veer de araç galerisinin önünden geçerken Tapasya’yı görünce yanına gider.

Kördüğüm 111. Bölüm Resmi1

İkili arasında kısa bir konuşma geçer. Veer’in tavrına kızan Tapasya risk alarak kumar masasında yapılan teklifi telefonla arayarak kabul ettiğini iletir. Akşam olunca Raghu kendisine hizmet ettiğini sandığı Tapasya aslında Mehra’ya çalışmaya başlamıştır. Bu durumdan Raghu’nun haberi yoktur. Oyun başlamıştır.

Raghu her zamanki gibi gene kazanacağını düşünerek kendisinden emin bir şekilde oynamaya başlar. Tapasya görevine başlamış Raghu’nun hamlelerini bir bir Mehra’ya aktarmaya başlamıştır.

Raghu her hamlede kaybetmeye başlar. Raghu, kumarhane  kapanana kadar oynamış hiç bir elde başarılı olamamıştır. Tüm oyunu bir önceki gün hep kaybeden Mehra olmuştur. Otelin kumarhanesinden ayrılır. Tapasya ise gecenin kazananı Mehra’dan payını almak için yanına gidip paraları alırken Raghu unuttuğu bir şeyi geri almak isterken Tapasya ve Mehra’yı görür.

Kördüğüm 111. Bölüm Resmi5

Mehra Tapasya’ya para verdiğini de görmüştür. Raghu Tapasya’nın ihanetini görünce ağzına geleni söyler. Raghu artık yalnız olduğunu tapasya’ya söyler. Tapasya gözünü para bürümüş birisi olduğu için bir sonraki gün gene kumar masasına oturur. Raghu tapasya’nın masaya oturduğunu görünce hemen karşısına geçer. Oyun sonunda tapasya neyi var neyi yok hepsini Raghu’ya kaptırır. Raghu bir önceki günün intikamını da böylelikle almış olur.

Kördüğüm 111. Bölüm Resmi7

Dul kadın havalarında olan İçça’nın durumuna üzülen Veer, eve dışarıdan çocuk getirip evde şenlik olsun bu kasvet kalsın İçça’nın morali düzelsin ister. İçça çocukları görünce bir an mutlu olur. Veer ise içça’nın yüzündeki gülümsemeyi görünce kendiside mutlu olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu