Kördüğüm

Kördüğüm 112. Bölüm Özeti # İhanetin Bedeli (Tapasya)

Kördüğüm 112. bölümde Neler olacak? Kördüğüm 25 Kasımda Neler Yaşanacak? Kördüğüm 112. Bölüm Fragmanı Çıktı mı? Bu soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 112. Bölüm Detaylı Özeti

Kördüğüm 25 Kasımda ekranlara gelecek olan 112. Bölümde; Tapasya Raghu’ya kumar masasında Mehra’ya satmış karşılığında yüklü miktar para almış. Aynı para ile yine kumar masasında bu sefer beraber geldiği Raghu’ya kaybetmiş ve meteliksiz kalmıştır. Otel parasını bile ödemeyecince sokaklara düşer. Tapasya bir taraftan nasıl böyle bütün parasını kaybettiğini kendi kendine kızarken bir taraftan da belalar da başından eksik olmaz. Tapasya son parası ile durumu düzeltene kadar kafasını sokacak bir ev arar ama istediği ucuz evi bulamaz. Otelde hava atmak için giydiği yüksek topuklu ayakkabısı yolu bozuk olan düşük ücretli ev ararken kırılır.

Kördüğüm 112. Bölüm Resmi

Tek topuklu ile yola devam edemeyeceğinden iki ayakkabısını da çıkarıp öyle ev bakmaya devam eder. Ancak emlakçının gösterdiği evleri beğenemez. Kadın haline karanlıkta ayakkabısız bir vaziyette hiç de tekin olmayan yerlerde yapayalnız kalmıştır.

Bu arada dul içça yakın zamanda kaybettiği kocası Vanş ile yaşadıkaları hatılar gözlerinin önüne gelir . Duygulanan ve erken yaşta kaybettiği Vasş’ın acısı Içça’yı her geçen gün daha da ezmektedir. Bu durum karşısında Veer’de içça’nın bu haline çok üzülmektedir. Ev halkı İçça’nın normal hayatına dönmesi için telkinlerde bulunsa da İçça dul gelenekleri ile yaşamaya ve Vanş’ın anıları ike hüzünlenmeye devam etmektedir.

Kördüğüm 112. Bölüm Resmi1

Veer ise İçça’ya karşı daha ilgili ve alakalıır. Mevcut durumuna son vermesi gerektiğini söyler ama içça kararlıdır. Jogur ve Mosoome aralarında konuşurken Damini bunları fark eder. Diva’nın getirdiği Masoome’ye Jagur’un bir şeyler verdiğini görünce daha da yakından izler.

Jagur, para verdiğini görünce hemen yanlarına gidip bu paranın sebebini sorsa da Masoome kendince bir yalan atar. Bu durum Damini’yi dahada şüphelerinde haklı olduğunu kanıtlar niteliktedir. Artık Damini bu ikilinin hal ve hareketlerini daha yakından izleyecek. Bizim akılsız tapasya ise geceyi sokaklarda geçirmiş yorgun düşmüş şuursuzca yolda ilerlerken eski bir tanıdıkla karşılaşır.

Kördüğüm 112. Bölüm Resmi2

Tapasya’nın evsiz olduğunu anlayan tanıdık, Tapasya’yı çok kötü ve bakımsız bir eve getirir. Tapasya lüks otel odalarında yumuşak döşeklerde yatarken yaptığı bir hata kendisini ve hayatını sıfırlamıştır. Tapasya bu evde hayatını nasıl idame ettirecek? Raghu ile tekrar eskisi gibi olabilecekler mi? İçça ise durumunda bir ilerleme kaydedebilecek mi bunlar şimdiden merak konusu oldu. Kısa süre içerisinde bir sonraki bölümü siz okurlarımıza ulaştıracağız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

    1. Asiciğim doğum günün kutlu olsun nice güzel yıllara canım benim :) Hep mutlu ol hep sevdiklerinle ol inşallah ;)

  1. Filiz maşaAllah sana iyi ettin kız yeni gördüm kördüğüm özetlerini diziyi izlemiyorum ama özetlerden takip ediyorum iyi oluyor bu tapasya dinaZoruna inşaAllah cezasını bulur. Yinede kuyruğu dik tutmaya çalışıyor gerzek ?????üzgünüm kızkar tapasta cadolazu haketti ????

    1. Canım benim :) Tapasya öyle gıcık bir karakter ki ben de sevmiyorum para için yapmadığı yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu