Kördüğüm 113. Bölüm Özeti #Temizlik Görevlisi Tapasya

rdüğüm 113. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 27 Kasımda Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 113. bölüm Detaylı Özeti

Kördüğüm 113. bölümünde beş kuruşsuz kalan Tapasya fazla tehlikeli olan mekanda oturur. Yan masadaki korkunç tipteki adamların kendisini izlediğini fark eden Tapasya hemen mekandan çıkar. Adam naz yapıyor diyerek Tapasya’yı takip etmeye başlar. Tapasya kendisini kendisini takip eden iyi niyetli olmayan adamları fark edince koşmaya başlar. Adamlar Tapasya’nın koştuğunu görünce, onlar da koşar. Tapasya kendisini duvarın arkasına saklar. Adamlar Tapasya’yı bulamazlar.

Bu arada ise Diva Tapasya Takur’a ait kredi kartı ekstresini görür. Nerelerde, hangi tarihte harcama yaptığını dikkatle inceler. Otel harcamasını görünce exradaki adı yazan otele gider. Otel görevlisine bu kredi kartını kim kullandığını sorar. Otel görevlisi müşterileri hakkında bilgi veremeyeceğini söyler. Bu arada Tapasya tanıdık bir bayanın uygun dediği eve yerleşmiş ama hiç alışamamıştır. Çünkü, etraf pislik içerisinde çevre ise çok iğrenç kokmaktadır.

Tapasya’yı bu eve getiren kadın aslında iyilik yapmamıştır. Çünkü tanıdık olan kadın Tapasya yüzünden çok ezilmiş biridir. Bütün bunların intikamını almak ve süslü Tapasya’nın buralara kadar düştüğünü görmek için yapmıştır. Tapasya hem temizlik yapmak için hemde su içmek için mahallenin tek bir çeşmesinden su doldurmaya gider. Orada da mahalleye yeni gelen Tapasya’ya huzur yoktur. Tapasya yüzsüzlük edip sıra beklemeden en öne geçip su doldurmaya kalkınca kadınlar ile kavga eder. Olayı duyan ev sahibi hemen kavgaya müdahale eder ve Tapasya’ya kızar. Buranın kurallarına uymak zorunda olduğunu aksi halde defal git der.

Zaten beş kuruşsuz kalan Tapasya yeniden sokaklara düşmemek için kadının dediklerini tutar. Su sırasının en arkasına geçer. Tapasya su işini hallettikten sonra hayatta kalabilmesi karnını doyurması gerek. Sokak ortasında yiyecek satan bir yere gelir. Sipariş verir. Adamlarda güzel giyimli Tapasya’dan hiç şüphelenmez.

Siparişlerini verip yemeye başlar. Yüzsüz tapasya yemek yediği yerde gazete olduğunu görünce garsondan gazeteyi okumak istediğini söyler. Adamda gazeteyi Tapasya’ya verir. İş yeri sahibi kadından (Tapasya’dan) para alıp almadığı sorar. Garson almadığını hemen alayım dediğinde Tapasya çoktan kaçmıştır.

Cebinde parası olmadığı için yemek yediği yerden çaldığı gazetedeki iş ilanlarını aramaya başlar. İş başvurusu için otobüs sırası beklerken başka bir adamın kendisini rahatsız etmesi Tapasya’yı yaya olarak gitmeye karar verir. Daha bir kaç adım atmıştı ki Raghu son model lüx arabası ile Tapasya’nın düştüğü durumu görür. İkili karşılıklı konuşur. Tapasya Raghu’nun konuşmalarını burnu havada dinler. Raghu gideceği yere kadar götürebileceğini söylese de Tapasya kabul etmez. Tapasya otelde iş başvurusu kabul edilir. Oda görevlisi olarak işe başlar.

Kördüğüm 113. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 113. Bölüm Özeti #Temizlik Görevlisi Tapasya (1 Yorum)