Kördüğüm 114. Bölüm Detaylı Özeti # Tapasya & Masoome Karşılaşması

Kördüğüm 114. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 28 Kasımda Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 114. Bölüm Detaylı Özeti

Kördüğüm 27 Kasımda ekranlara gelecek olan 114. Bölümde; Veer ile İçça tapınak  girişinde karşılaşır. Veer artık daha mesafeli yaklaşır. Tapınağın merdivenlerini çıkarken Tapasya’nın ayağı takılıp düşer. Veer  hemen koşup yardım eder. Bu arada Tapasya, otelde temizlik görevlisi olarak işe başlamıştı. Odaları temizlemediği sırada baş temizlikçi yatağa yatmış bir vaziyette görünce fırça atar. Tapasya müşterilere ait artık yemekler ve ayakkabılar dikkatini çeker. 

Tapasya odasına temizliğe girdiği kişinin eski kumar ortağı Tapasya olduğunu görünce Raghu Tapasya’dan intikamını alay ederek ve bahşiş vererek alır. Raghu daha da ileri giderek odadaki yemek artıklarını toplamasını ister. Tapasya eli mahkum mecbur yapar. Veer Tapınak dönüşü araçları arıza yapar. Veer her ne kadar anlamasa da motor ile uğraşırken elini yakınca İçça çok endişelenir. Hemen elini sarmak için bez getirir. Bu sırada arka planda Kuchh Khaas (From “Fashion) çalmaktadır. Veer aracı yapamacağını anlayınca otobüs durdurup biner arkasından gelen İçça’ya ise otobüse kıyafetinden dolayı binemez ve düşer.

Veer İçça’ye elini uzatıp binmesine yardımcı olur. Tapasya kendisine Raghu’nun verdiği bahşişi düşünür ve canı çok sıkılır. Temizlik aracını bir kenara çekip gözlerini kapatır. Bu arada Temizlikten sorumlu şef Tapasya’nın kaytardığını düşünüp yanına gelir.  Şef  çay kahve ister misin diyerek önce dalga geçer sonra kolundan tuttuğu gibi tuvalete getirir. Şef buraları temizlemesini emreder. Tapasya yapmayacağını söylese de mecbur yapmak zorunda olduğunu ve paraya ihtiyacın olmasa bu işe zaten başvurmazsın diyerek sıkıştırır.

Tapasya  istemese de eli mahkum lavaboyu temizler. Raghu’nun verdiği bahşişle kendisini şımartmaya giden Tapasya kuaförde işçi alım ilanını görünce iş başvurusu yapar. Bu arada İçça Veer ile daha yakından ilgilenmeye başlar. Tapasya ine şansı yaver gider. dün başvurduğu iş başvurusu kabul görür. Başvuruda söylediği türlü türlü yalanları ile iş yeri sahibini kandırmıştır. İş yeri sahibini etkilemek için önce diğer çalışanların nasıl yaptığına bakar. Kendisine bir müşteri seçer. Tapasya işten anlıyormuş gibi takılınca iş yeri sahibinin de gözüne daha ilk dakikadan girer.

Tapasaya gelen müşteri ile işi bitince iş yeri sahibi boşta olan Tapasya’ya müşteri gönderir. Gelen kişi Tapasya için çok tanıdık biridir. Kuaföre gelen kişi Masoome’den başkası değildir. Masoome karşısında Tapasya’yı görünce eski günlerin acısını almak için ayaklarına pedikür yaptırmak istediğini söyler. Tapasya iş yeri sahibinin yanında çok ayaklara çok iyi yapamadığını söylemeye çalışır Ancak iş yeri sahibi Masoome’yi koltuğa oturtmuştur bile.

Bakalım Tapasya Masome’ye nasıl davranacak? Moseme ise Tapasya’ya nasıl eziyet edecek? Kördüğüm 115. bölümde neler olacağını kısa sürede sitemizde bulabilirsiniz. 

Kördüğüm 114. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 114. Bölüm Detaylı Özeti # Tapasya & Masoome Karşılaşması (1 Yorum)