Kördüğüm 116. Bölüm DETAYLI Özeti #Tapasya Eve Döner

Kördüğüm 116. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 30 Kasımda Neler Olacak? Kördüğüm 116. bölümün Fragmanı çıktı mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 116. Bölüm DETAYLI Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm adlı dizinin 30 Kasımda ekranlara gelecek olan 116. Bölümde; Tapasya evde kusmaya başlar. Ev sahibinin yardımı ile kendisine gelir. Ertesi gün Tapasya güzellik merkezine işi anlamadığı halde yalan söyleyerek işe girdiği için iş arkadaşından saçların nasıl kesildiğini nasıl boyandığını manikür ve pedikürün nasıl yapıldığı ile alakalı bilgi alır. İşin acemisi Tapasya iş arkadaşının istediği boya yerine yanlış boyayı verince müşterinin saçları civciv gibi sarı olur. Güzellik uzmanı bunun nasıl olduğunu anlayamadığını ve müşteriden özür diler. İş yeri sahibi gelir ve olayı anlamaya çalışırken boyayı yanlış veren Tapasya’nın üzerine kalır. İş yeri sahibi Tapasya’ya geldiği günden belli fekat gibi olduğunu ve hemen iş yerini terk etmesini söyler.

Jakur evden gitmemek için kime gitti ise eli boş dönmüştür. Diva ise Jakur’un bunu nasıl yapabildiğini anlayamadığını söyler. Jodi ise daha fazla konakta kalmamasını bir an önce gitmesini ister. Veer evde elektrikler kesilince tamir etmeye gider şartelleri düzeltir bu sırada yanında İçça olduğunu zanneder ama aslında hayal görmüştür. Bu arada Tapasya’nın de derme çatma evinde elektirik yoktur su da bitince artık dayanamayacağını söyleyip Konağa döner. Kapıda Diva ve Jogi dışarı arabaya binmek üzere iken karşılaşırlar. Tapasya Jogi’nin kovacağını düşünür ancak jogi kollarını açınca çok mutlu olur. Tapasya çok özür diler. Bir anda bütün bunları Tapasya’nın hayali olduğu ortaya çıkar.  Tapasya hayalini gerçekleştirmek için Takur konağına gider. Jogi Takur basın mensupları ile röportaj yaparken denk gelir.

Tapasya kendisini göstermeden Jogi’nin söylediklerini dinlemeye başlar. Muhabir Tapasya hakkında soru sorunca Tapasya’nın hoşuna gitmeyeceği bir şekilde cevap verince Tapasya’nın hayalleri yıkılır üstüne üzüntüsü de bir kat daha artar. Tapasya Takur konağından çıkarken yemin edip öyle ayrılır.  Jagur evde Tapasya’ya ait anıları görünce geçmişi hatırlar ve hüzünlenir. Bu arada İçça babası ile telefonda konuşur. Babası Veer’in çalıştığı yerde olay olduğunu yangın çıktığını televizyonların verdiğini söyleyince İçça hemen televizyonu açar. Haber doğru olduğunu anlayınca hemen Veer’i telefondan arar ancak Veer’e ulaşamaz. İçça çok panik olur. Veer hiç bir şey olmamış gibi konağa gelince içça koşarak Veer’e sarılır. İçça basında gördüğü haberi anlatır ve çok endişelendiğini söyler.

Bir an sarılmanın yanlış olduğunu düşünene İçça hemen Veer’i itekleyip odasına koşarak gider. (Bu nasıl bir duygu) Veer ise ne olursa olsun İçça’nın kendisine sarılmasından çok mutlu olur. Tapasya işsiz kaldığı için titap satmaya başlar. Jogi de Tapasya’nın kitap satmaya çalıştığına şahit olur. İş konuşması yapmaya geldiği yerden hemen kalkıp Jogi Tapasya’nın peşine düşer. Jogi adım adım Tapasya’yı takip edip kaldığı yere kadar gider. Ancak Tapasya bir an gözden kaçırır. Jogi Tapasya’nın izini kaybeder. Çevredekilerden Tapasya’yı sorsa da kimse tanımadığı için nereye gittiğini de bulamaz. Eve gelince Jogi yeniden aramaya çıkar. Bu arada ev sahibi Tapasya’yı evden kovarken Jogi kızını bulur ve gördüğü kötü muameleden kurtarır. Jogi kızını aldığı gibi eve geri getirir.

Kördüğüm 116. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın