Kördüğüm 117. Bölüm DETAYLI Özeti # Veer İle Kinjali Yemeğe Çıkar

Kördüğüm 117. Bölümde neler Olacak? Kördüğüm 1 Aralıkta Neler Olacak? Bu Soruların Cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 117. Bölüm Özeti

Kördüğüm 1 Aralık da Kanal 7 ekranlarına gelecek olan 117. Bölümde; Tapasya kapı dışarı edildiği Konağa babası Jogi tarafından geri getirilir. Ev ahalisi Tapasya’nın geldiğini görünce adeta şok olurlar. Tapasya yaşadığı Rezalet ve Fakir aç susuz kaldığı günlerin ardından yeniden zengin biri olmuştur. Tapasya evdeki herkesle hasbıhal gidermemiştir. Çünkü; gidişinde kimisinin parmağı, kimisinde Sessiz kalması etkin olmuştur. Tapasya şimdilik evde belli başlı kişilerle konuşur. bunların en başında da Damini gelir.  Nani ise Tapasya kendini affettirmek için çevresinde dört döner ancak Tapasya çok Kindar bir kızdır.

Nani’nin Toasya evden giderken tepki göstermemesi aklından çıkmamıştır. Tapasya evin odalarını ve anılarını hatırlayarak dolaşır. Bu arada Mia’nın planı ile eve gelen Kinjali, Veer’in etrafında dolaşmaya ve kendisine Veer’e sevdirmeye çalışır. Hatta geçen bölümde Veer’in aracını yıkamaya çalıştığını bile görmüştük. Mia, oğlu Veer’in son  zamanlarda daha mutlu olduğunu görünce bunu Kinjali’ye bağlar. Aslında gerçek İçça’nın Veer’e karşı ilgili olmasından kaynaklanır. Mia, Kinjali ile konuşup Veer’i sevip sevmediğini, bir ömür boyu eşi olmak isteğinin olup olmadığını sorar. Kinjali, Mia’ya hal ve tavırlarıyla Veer’den hoşlandığını  söyler. Mia kız tarafına hallettikten sonra erkek tarafı olarak Veer ile konuşmaya gider.  Mia Kinjali’nin  huylarından ve özelliklerinden bahsedip Kinjali’nin ailelerine uygun bir kız olduğunu söyler. Mia bu konuda Veer’in ne düşündüğünü sorar. 

Veer gerçekte İçça’dan hoşlansa da İçça’nin yaptığı ve kendisinin terk ettiği anı hatırlayıp bir nevi İntikam duygusu ile annesinin uygun gördüğü kız ile tanışıp vakit geçirmek istediğini söyleyince gelin adayı kanjali  ve Veer dışarı çıkarlar. Güzel bir restorantta vakit geçirirler ancak Veerin aklı hala İççada’dır. Tapasya ise evden kendini kovdurma ya sebep olan içça ya bu konuda sessiz kalan ev ahalisinden Tek Tek intikam alacağını bu konuda  yemin ettiği için bu yemini gerçekleştirmek ister. Dul içça ölmüş kocasını rüyasında görüp korkuyla uyanır. İçça hala yaşadığı Şok’un ve travmanın etkisinden Kurtulmuş değildir. Bu tavrı ile veri de çok üzmektedir. Veer ile Kinjali yemekte konu konuyu açar ve her ikisi de birbirlerine hayatında birilerine olup olmadığını sorarlar. Kinjali hayatında biri olmadığını söyler. Veer ise  İçça’yı düşünür. ama hayatında biri olmadığını Kinjali yüzüne söyler. Bakalım 118. Bölümde bu ikiliye neler olacak?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın