Kördüğüm 118. Bölüm DETAYLI Özeti #Jogi’nin Sırrı

Kördüğüm 118. Bölüm de Neler Olacak? Kördüğüm 2 Aralık da Neler Olacak? Kördüğüm 118. Bölüm Fragmanı Çıktı Mı? Bu soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 118. Bölüm Özeti

Kördüğüm 118 bölümde; tapasya intikam almaya başlar. Tapasya yoksul ve fakir verirken güzellik merkezine gelip tapasya’yı rezil eden Hatta neredeyse işinden  olmasına sebep olacak kadar ileri giden Masome’den intikam almak için bir plan yapar.   Masume tapasya gelmeden evden gittiği için yeniden Masoome’nin  eve geri gelmesi için babası jogiden  çok ısrarcı olur. Eve yeni gelen tapasyanın Bu konuda ısrarcı olmasından dolayı tapasyayi kırmamak adına Masoome’nin Yeniden eve gelebileceğini söylerler.

Ancak diğerleri tapasya ile Masoome’nin hiç de iyi anlaşamadığını hatta Sinir olduğunu iyi bildikleri halde eve davet etmesini anlam veremezler. Tapasya intikam listesinin en başına koyduğu Masoome için ilk adım atmış olur. Masoome’yi köye geri getirme görevi divya’ya düşer. Divya daha önce tapınaktan bulup getirdiği Masome’yi yine aynı yere gidip eve getirir. Tapasya’nın Masoome konusunda en çok zoruna giden güzellik merkezinde ayağına pedikür yapikür yaptırması idi. Tapasya çaktırmadan ayağını burkmuş gibi yapar. Etraftakiler hemen panikler. Tapasya ovalayınca geçer deyip Masoome’nin ovalamasını ister. Masoome eli mahkum eğer ovalama derse yine tapınağa gidip dilencilik yapmaktansa bu evde zengin yaşarım diyerek Tapasya’nın ayağını ovalar.

Tapasya ilk intikamını kendini aşağılık biri gibi görüp kendisine öyle muamele eden Masoome’den almıştır.  Dul içça hala dul geleneklerini yerine getirmek için zamanının bir kısmını tapınakta geçirir. Veer ise annesinin bulduğu kız kinjali ile vakit geçirse de aklı hep içöz’dadır. Veer içça’nın yokluğunda odasına girip içöz ile alakalı olan eşyalara bakıp hayal eder. Yani anlayacağınız ikili birbirlerini yıllar evvel sevmiş ama vansh araya girmesi ile bu aşk ve sevgi yarıda kalmıştı. Şimdi ise bu aşkı küllerinden canlandırmak o kadar da kolay olmayacak. Bu arada jogi’nin evden kovduğu Kuşlar, eve geri gelmenin planlarını yapar. Puşkar  bunun için önce nani’yi ile bulmak istediğini söyler. Nani risk aşarak kabul eder. Puşkar, bir yolunu bulup eve geri getirmenin yolunu bulmasını ister.

Bu arada ikilinin konuşmasına hiç olmayacak biri Tapasya şahit olur. Puşkar’ın yanına gelir ve bu isteğin asla olmayacağını Jogi asla affetmeyeceğini söyleyince. Puşkar dikkatleri üzerine çekmek için Tapasya ve Nani’ye  Jogi’nin çok önemli bir sırrı var ve bunu ortaya çıkarırsam jogi hapse bile girebilir deyince Tapasya inanmaz. Puşkar ikiliyi ikna etmek için sakladığı sırrı açıklar. Puşkar, Jogi yıllar evvel önce trafik kazasında bir adama çarptığını ve öldürdüğünü bu adamda İçça’nın öz babası olduğunu söyleyince Tapasya beyninden vurulmuş döner. Bakalım Tapasya kördüğüm 119. Bölümde jogi için neler yapacak? Öz babasının ölümünü İçça’ya söyleyecek mi?  Bu soruların cevabını sitemizde 119. Bölüm Özetinde bulabilirsiniz

Kördüğüm 118. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın