Kördüğüm 119. Bölüm Detaylı Özeti # Tapasya’nın İntikam Listesi

Kördüğüm 119. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm Tapasya gerçekleri İçça’ya söyleyecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 119. Bölüm Detaylı Özeti

Kördüğüm 3 Aralık da Kanal 7 ekranlarında olacak olan 119. Bölümde Tapasya Puşkar’dan öğrndiği bilgi ile şok olur. Ancak bunu kendi lehine çevirmek için plan yapar. İntikam listesinde İçça’da vardır. Babasının kim tarafından ve nasıl olduğunu söylemeye karar verir. İçça dul kadın gelenekleri için Tapınakda olduğunu tahmin ettiği için tapınağın yolunu tutar. Kısa bir süre sonra İçça tapınak kapısından İçça’nın çıktığını gören tapasya tapınak çıkışında İçça’yı bekler. İçça ise çok fazla anlaşamadığı Tapasya’nın kendisini tapınak çıkışında karşılamasına şaşır. Tapasya içça’ya çok önemli bir şek konuşmak istediğini söyler. Kocası Veer ile olan olaylar ve dahasından dolayı Tapasya İçça’dan özür diler. Bu özrün aslında arkasında yatan başka bir şey söyleyecek olmasıdır.

 

Tapasya hem yaş olarak daha ufak hemde Tapasya gibi cadaloz biri olmadığı için söylediklerini sakin bir şekilde dinler. Tapasya aslı meseleye gelip İçça’ya babasının nasıl öldüğü bildiğini ve bunu anlatmak zorunda olduğunu söyler. Babasını yıllar evvel Jogi trafik kazasın da babana çarpıp öldürdüğünü o yüzden Jogi sana ve annene karşı yumuşak ve anlayışlı olduğunu bunu bilmen gerektiği için söylüyorum diyerek İçça’nın kalbine kin ve nefret tohumu ekmiş olur. İçça eve geldikten sonra Tapasya’nın söyledikleri aklından çıkmaz. Peki siz bu hareketinden Tapasya ne çıkar sağlayacak. Eve zaten Jogi geri getirdi kötü hayattan kurtaran o neden ogi’nin yıllardır sakladığı sırrı açık edip jogi’yi kötü biri olarak göstermeye çalışıyor diyebilirsiniz. Tapasya’nın aslı hedefinde olan İçça’dır. Ailenin gözünde içça kendisinden çok daha değerli olduğunu düşündüğü için İçça öğrendiklerini ya Jogi’ye söyleyecek ya da gün ve gün İçça bu aileden uzaklaşacak. Böylelikle İçça sevilen kız olmakta çıkacak.

 

Tabi yerine Tapasya kendisinin geleceğini düşünmektedir. Bu sırada Mai ise Veer’in mürüvvetini görmek ister. Mai isteme ve evlilik olayının bir ance yapılması gerektiğini söylese de Mai’nin eşi bu işlerin aceleye getirmemek gerektiğini söyler. Veer ise psikolojisi alt üst olmuş ve yoğun iş temposunda dayanamaz ve olduğu yere yığılır. İşçilerin yardımı ile eve getirilir. 

Doktor da eve gelip Veer ‘in durumunu kontrol eder. Dinlenmesi gerektiğini ve çok iyi beslenmesi gerektiğini söyleyip gider. Mai fırsat bu sırat deyip Kinjal’i Veer’in başına hemşire gibi diker. Böylelikle ikiliyi birbirlerine daha yakın olup birbirleri sevmelerini sağlamaya çalışır. İçça ise Tapasya’nın kalbine akıttığı zehir ile kahrolur. Gece uykusunda iken odada bulunan mum ışı ile oda alev alır.

Ateşler arasında İçça kalakalır. Bu arada Tapasya Raghu’nun dergide açık artırmaya katılacağını duyunca sıradaki intikam listesinde olan Raghu için İhalenin yapılacağı tere gider. Tapasya fiyatı olduğundan çok fazla değer fiyat verip Raghu’yu ezmeye çalışır Ancak Raghu oyuna gelip ederinden fazla bir değer ile ihaleden galip ayrıldığını zannetse de aslında Tapasya Raghu’yu fazlası ile zarara uğratmıştır.

Kördüğüm 119. Bölüm Fragmanı 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın