Kördüğüm

Kördüğüm 120. Bölüm Detaylı Özeti # İçça Kurtulur

Kördüğüm 120. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 4 Aralık da Neler Olacak? İçça Yangından kurtulabilecek mi? Bu soruların cevabınız yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 120. Bölüm Detaylı Özeti

Kördüğüm 4 Aralık da ekranlara gelecek olan 120. Bölümde acımazsız ve kindar İçça bir bir yaşadıklarının ve kendisine bu eziyeti yaşatanlardan intikam almaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde İçça hem Raghu’dan hemde İçça’dan nasıl intikam aldığını yazmıştık. Şimdi ise 120. bölümde Tapasya Raghu’yu büyük bir zara ettirdiği için kendisini kumarda beş parasız bir şekilde bırakmasının intikamı aldığı için evdeki hedef tahtasında bulunan dergi haberini büyük bir zevkle yırtar. Sırada ki kim acaba diye sanki sesleri duyar gibiyim. Evet arkadaşlar sıradaki Veer’den başkası değil. Veer evden gitmesindeki tavrı ve daha sonrasında aramaması ile ayrıca İçça’ya karşı ilgili olması bile Tapasya’nın intikam listesine 4. sıradan girmeyi başardı.

Kördüğüm 120. Bölüm Resmi

İçça zavallı kız en son bıraktığımızda alevlerin arasında kalmıştı. Dul olduğu için yalnız yaşayan içça’nın evinin yandığını görenler hemen içeri girseler de içeride İçça’yı bulamazlar. (Bence burada mantık hatası var o yangından sen nasıl çıktın hele ki bir yardım almadan Ayrıca çok saçma bir şekilde kurtulması dizi bütünlüğünü ve inandırıcılığını yitiriyor.) Mia ise oğlu Veer için yangından mal kaçıran mal sahibi gibi oğlunu Kinjali ile evlendirmenin derdinde onun için alış veriştedir. Veer gerçekte bu evliliği hiç mi hiç istememektedir. Babası ise bu işlerin çok hızlı olduğunu gençlerin birbirlerine tanıması daha sonra evlenmesi gerektiğini söylese de Mia kocası Umed’i bastırıp bu konuya karışmaması gerektiği söyler. Çünkü oğlunun geçtişte yaşadığı olayları hatırlamadan birde kendi kabul ettiği için geri caymadan bu işi bitirmeleri gerektiğini söyler. eğer işi zamana bırakırsa oğlunun cayacağından korkmaktadır.

Kördüğüm 120. Bölüm Resmi3

Bunları duyan Umed olaylara karışmama kararı alır. Kinjali ve Mia gereken alış verişi tamamlar Nişan için davetlilere haber verilir. Veer de artık geri dönüşü olmayan bir yola girmiştir. Nişan başlar davetliler bir bir gelmeye başlar. Veer’in aklı İçça’da bedeni nişandadır. Davetliler toplanıp akşamın en önemli anı gelir çatar. Veer ve Kanjali’ye nişan yüzüklerini takmak isterken Veer’in cebinden telefonu çalar. Veer çok önemli bir an olduğu e davetlilerin dikkatini dağıtmamak için telefonu başkası açması için verir. Veer’i yardımcısı telefon ile görüşünce Veer’in bu haberi duyması gerektiğini söyleyip telefonu verir. Telefonun ucunda İçça’nın kaldı yerdeki komşularıdır. İçça’nın evinin yandığını ve güzel İçça’nın kayıp olduğunu etrafta da bulamadıklarını söyler.

Kördüğüm 120. Bölüm Resmi5

Veer bunları duyunca beyninden vurulmuşa döner. Nişan yarıda bırakır yüksükleri bile takmadan İçça’nın yanmış evine gider. Kızının başına gelenleri Dami’ni de duyunca kadın resmen çöker. Veer kızını aramaya gittiği duyunca onu arayıp bilgi alır. Veer hala İçça’yı bulamış yorgunluktan ve karamsarlıktan sakin bir yere gider. Veer orada İçça ile yaşadıkları anıları hatırlarken bir anda arkasında İçça gelir. Veer hayal gördüğünü zanneder ve bu hayalin geçmesini bekler ancak İçça olduğu yerde durmaktadır. İki aşık birbirlerine doyasıya sarılırlar. Veer iyi haberini Tapasya’ya verir. Tapasya planı suya düştüğü için İçça’nın gerçekleri Jogi’ye anlatmasını hele ki bunu kimden öğrendiğini söylerse Tapasya yeniden evden kovulabilir.

Kördüğüm 120. Bölüm Resmi7

Veer İçça’nın mutlu olması gerektiği halde içinde hep bir hüzün olduğunu görünce nedenini sorar. İçça ilk başta söylemek istemese de gerçekleri Veer’e anlatır. Veer olaya daha farklı bakması gerektiğini söyler. Jogi bu olayı bilerek yapmadığı üstelik seni ve anneni yüz üstü bırakmadığını sandığın gibi biri olsa bunları yapar mıydı? diyerek İçça’nın jogi’ye karşı düşünceleri değiştirmeyi başarır.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

    1. tapasya da yansaydı kız bu ne entirika ben daha yeni yazmaya başladım valla 100 bölüm sinirden çatlardım

  1. Oyy hele ilk bölümden yazaydın sinir hastası olurdun bu işçayı sen boğmak isterdin hastalıklı kız yaa insan sevdiğini elbise ödünç verir gibi verirmi başkasına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu