Kördüğüm

Kördüğüm 121. Bölüm Detaylı Özeti #Veer ve İçça Evlenir

Kördüğüm 121. Bölüm özetine geçmeden önce bölüm İçça aklındaki olanları Veer’e anlatmış ver ise İçça’ya yanlış düşündüğünü söylemişti. Veer, Jogi Yüzünden hala derin düşüncelere daldığını görür. artık gün doğmuş ama İçça dalıp dalıp gitmesi ile başlar. Devamını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 121. Bölümde Detaylı Özeti

Kördüğüm 5 Aralık da kanal 7 ekranlarına gelecek olan 121. bölümde İçça nasıl olduysa sudan balık gibi çıkıp kurtulmuş Veer ve İçça birbirlerine doyasıya sarılmıştı.  Veer İçça’ya hala babanın katili meselesi mi kafanı karıştırıyor diye sorar. İçça’da bunca yıldır bizlere niçin yalan söyledi bir türlü anlamadım Jogi’nin görünene yüzü dışında bir de görünmeyen yüzü mü var? diye aklındaki soruları bir bir Veer’e anlatır.

Kördüğüm 121. Bölüm Resmi

Veer ise bir insan her dakika ve her saniye mutluluk rolü yapamaz hele bu olaydan yıllar geçmiş illaki ir yerde jogi kötü bir insan olsaydı bunu mutlaka ya görür ya da hissederdin sen ailenin içindesin ben ise dışarıdan Jogi gibi temiz bir insanı tanımadım.

Üstelik babanın yokluğunda annene ve sana kol kanat germiş seni kızı gibi sahiplenmiş kötü adam bunları yapama diyerek İçça’yı ikna eder. Veer aralarında artık bir engelin kalmadığını söyleyerek evlenmeleri gerektiğini dile getirir.

İçça da Veer ile aynı düşüncededir. Yılar evvel Vansh’ın araya girmesi ile ayrılan ikili yaşanana olaylardan sonra yeniden bir araya gelme fırsatı bulur. Veer ile İçça tapınak da dünya evine girerler. Bu arada ikiliyi her kes çok merak etmektedir. Veer İçça’yı jogi’nin evine getirir.

Kördüğüm 121. Bölüm Resmi1

İkili evlendiklerini Damini ve Jogi’ye söyler. Hiç beklemedikleri bir şey duymuşlardır. Çünkü Veer oraya İçça’yı kurtarmaya eğer öldüyse cenazesini getirmeye gitmişti. Şimdi karşılarına evlendik demeleri herkesi şok eder. Artık olan oldu diyerek Damini her ikisini de kutlar. Jogi de itiraz etmez Veer’i tebrik ettikten sonra içça Jogi karşı mesafeli durur.

Jogi İçça’nın mesafeli durmasını anlayamaz. Jogi Mesafeli durmasının altında yatan sebebi biraz kurcalayınca İçça’nın babasının mevzusu olduğunu anlar. İçça ne duyduysa jogi’ye anlatır. Jogi ise kaza anının nasıl gerçekleştiğini sonrasında neler yaptığını söyler. İçça anlatılanlara ikna olur. Tapasya olaylardan sonra eve geldiğinde karşısında intikam listesinin en tepelerinde olan Veer ve İçça hem ölümde kurtulmuş hem de evlenmişlerdir.

Kördüğüm 121. Bölüm Resmi2

Tapasya sinirden kudurur. Veer ise Abisinin ölmesine sebep olan Tapasya karşısında dimdik durmasına sinir olur. Tapasya ne yapıp edip bu evliliği bitirmesi gerektiğini düşünmektedir. Yaptığı planların tutmaması Tapasya’yı çok germiştir. Tapasya, tam İçça’dan kurtuldum derken yeniden ve daha güçlü bir şekilde yine konağa gelmiştir. İlerleyen bölümde Tapasya ikiliyi ayırmak ilk planı olacağı kaçınılmaz bir gerçektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Filizcim eline sağlık Allah veere akıl fikir versin. Iccadan daha salak ya. Bu Iccayi bi kaşık suda boğmak istiyorum. Tapasyayi daha çok seviyorum yaa..?
    Hele şu Raghu çok yakışıklı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu