Kördüğüm 122. Bölüm Detaylı Özeti #İçça Kabul Görmez

Kördüğüm 122. bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 6 Aralık da Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 122. Bölüm Detaylı Özeti

Kördüğüm 6 Aralık da ekranlara gelecek olan 122. Bölümde; Tapasya İçça ile Veer’in evlenmemiş olmasını kendine yediremez. Ama ailenin iyi kızı olmaya rolüne devam eder. Tapasya Veer ve İçça’yı yalandan tebrik edip odasının yolunu tutar. Nani ise Tapasya’nın ne düşündüğünü bildiği için hemen arkasından Tapasya’nın odasına gider.

Tapasya gözleri yerinden çıkacak kadar hırslı ve kin dolu sözler ile Bunun intikamını alacağı sözünü verir. Nani ise Tapasya’nın kızgın halinden yararlanıp İçça’ya karşı daha da doldurur. Jogi kendisine soğuk davranan İçça ile özel konuşmak istediğini söyler ve yalnız kalacakları bir odaya giderler. İçça aklına gelen ve kafasını kurcalayan babasının ölümü meselesini açar.

Jogi İçça’nın sorduğu tüm sorulara samimi cevaplar verir. İçça Jogi’nin söyledikleri her sözü dikkatle dinler. Jogi babasının ölümünü anlatırken gözleri yaşlar içinde anlatması konuşmasının samimi olduğunu inanır ve barışırlar. Masoome eve gelin getiren Veer’e kendi geleneklerinden olan tepsi getirip karşılığında para ister. Veer cebinde ne kadar para varsa Masoome’ye verir. Herkes ile konuşan yeni evli çift Jogi’den izin isteyerek artık yeni evlerine gitmek ister.

Jogi ve Damini çiftleri bir kez daha kutlayıp evden yolcu ederler. Veer, düğünü terk edip İçça’nın peşinden gittiği için Mai oğlu Veer’e çok kızmıştır. Veer bir kaç gün aradan sonra ilk defa konağa gelir arkasında da İçça vardır. Mai oğlunu görünce çok sevinse de arkasında Veer’i takip eden İçça’yı gelinlikle görünce adete şok olur. Mai üzerinden şoku atlattıktan sonra Veer’e duygu sömürüsü yapmak ister.

Gelinlikli bir kızı düğünün ortasında bırakıp bu kız mı gelin diye getirdin diye çıkışsa da Veer artık evlendiklerini geri dönüşü olmadığını ve İçça’yı yılladır sevdiğini bu gun de mutlu sona erdiklerini söyler. Bu arada Veer’in babası ikiliyi Jogi’nin evinde gördüğü için bu evliliğe destek verdiğini Mai’ye söyler. Mai kocasının bu evliliğe destek vermesine çok kızar. Mai’nin sözleri İçça’nın gözlerinden yaşlar dökülmesine sebep olur.

Kördüğüm 122. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 122. bölüm Fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın