Kördüğüm 123. Bölüm Detaylı Özeti #Kötü Kaderli İşça

Kördüğüm 123. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 123. Bölüm Tüyoları neler? Kördüğüm (Uttaran) 7 Aralık da ekranlara gelecek olan bölümde Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 123. Bölüm Ayrıntılı Özeti

Kalan7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm (Uttaran) adlı dizinin 7 Aralık da ekranlara gelecek olan 123. Bölümünde, Tapasya Veer ile evlenmesini kabullenemez. Zavallı İşça kaynanamında beklemediği bir tepki ile karşılaştı. İşça kaynanası Mai’nin bu evliliği kabul etmesi Hint geleneklerinde evin bereketli olmasına vesile olacağını bildiği için büyüklerin rızasını almadan karı koca hayatı yaşamak istemediğini söyler. Veer ise annesi Mai’nin öfkesinin geçici olduğunu biz birlikte mutlu olduğumuzda yumuşayacağını söylese de İşça önce büyüklerin rıza diyerek bu evliliğe leke düşürmek istemediğini söyler. Zaten baba Ummed bu evliliği Jogi’nin konağında önce oğlu Veer’i düğünü terke ettiği için kızmış sonra da Jogi’nin araya girmesi ile baba ile oğul arasına nifakın girmesine engel olunmuştu.

Baba Ummed bu evliliğe onay vermişti. Şimdi sıra annesinde olduğunu söyleyip birbirimizi nasıl sevdiğimizi görmeli ve ona saygı duyduğumuz için bu evliliği onaylayana dek ayrı odalarda kalmanın en doğrusu olduğunu söyler. Veer henr ne kadar bu teklife canı sıkılsa da kabul etmek zorunda kalır. Ancak veer’in de bir şartı vardır. Veer oda olarak kendisinin odasında İşça’nın kalmasını ister. İkili ayrı odalara yerleşirler. İşça kaynanası ve yancısı Daddaji’nin gözüne girmek ve normal hayatına devam etmek için günlük dua ritüeline katılmaya gider. Bu sırada da kaynanası dua ettiğini görür. Kendisi de ayrı duaya başlayınca Mai dayanamayıp duayı yarıda bırakır. İşça’ya burayı da kirletme diyerek zavallı içça’ya hakaretler eder. İşça kaynanası kendisini kabulleninceye kadar ağzını açmama sözü vermişcesine kaynanasının hakaretlerine hiç aldırış etmeden duaya devam eder.

Dua bittikten sonra Hint geleneklerine göre göre dua sahibi dua tepsisindeki ikramları ev halkına ikram eder. İşça da aynen öyle yapar. Dua sonrası ikram tepsisindekileri ev halkına dağıtmaya başlar. Mai ve ikramı kabul etmediği gibi bir de hakaretleri ile İşça’nın ağlamasına sebep olur. Veer annesinin bu davranışından vaz geçmesini istese de Mai kinci bir kadındır. Bu arada Tapasya evde moralinin bozuk olduğunu Jogi fark eder. Kızının yanına gidip konuşmak istediğini söyler. Tapasya babasının konuşma isteğini reddetmez. Baba Jogi sorunun nereden kaynaklandığını bildiği için konuyu Veer ve İşça’ya getirir. Bu evliliği kabul etmesi gerktiğini söyler. Tapasya rol yapıp kabul eder. Nani ise Tapasya’nın yanına gelip söz verdiği gibi mutlu olmasa bile bu özellikle joği’ye hissettirmemesini hatırlatır.

Eve sonradan Tapasya’nın isteği ile eve gelen Masoome ise gözü açılmıştır. Tapasya’nın kendisine işkence yapmasına katlanamayıp Tapasya’nın yanına gider. Tapasya’ya İşça’nın yalnız başına yaşadığı yere Jogi’nin meselesini anlatmaya gittiğini bildiğini üzerine gelirse bunu açıklayacağını ev halkı özellikle de Jogi’nin gözünde değeri kalmayacağını hatta evden bile kovulup gene fakir zamanlarına dönebileceğini ima eder. Bu arada İşça’nın ikramını kabul etmeyince morali bozulup ağlayan İşça’yı mutlu etmesi için Ummed oğluna eşini dışarıda yemeğe götürüp bu kasvetli ortamdan uzaklaştırmasını ister. Veer babasının da isteği ile İşça’yı yemeğe götütürür. Mai ise oğlunun ani evlendiğini kimseye söylemediği için bu duruma çare aramaktadır.

Kördüğüm 123. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 123. Bölüm Detaylı Özeti #Kötü Kaderli İşça (4 Yorum)

  1. Açıkcası diziyi izlemiyorum çünkü hikayesi ve karekteri sadnaya çok benzetiyorum sanki sanaristler birde raginiyi kötü kız olarak yazalım sadnayıda daha aptal ve fedekar yapalım izleyicilere yeni dizi diye kakalıyalım demişler gibi geliyor bana malasef ama özetlerinizi büyük bir ilgiyle takip ediyorum

  2. İşça öll ölll ölll emii kız sende yürek yokmu gurur haysiyet onurr şahsiyett yokmuu senin kişiliğin yokmuuuuuu ayyyy işça öll hemen öll lütfennnn öllll ??????